تماس با ما درباره ما

درباره ما

سینما
 سینما [ ن ِ ] (فرانسوی ، اِ): خلاصه‌شده «سینماتوگراف» و آن نمایش مناظر و اشیاء و اشخاص است بر روی پرده به‌وسیله دستگاه مخصوص. (فرهنگ فارسی معین) | فن و صنعت و هنر تهیه و نمایش سلسله تصاویری که بر نوارهای سلولوئیدی ضبط شده‌اند، به‌نحوی که در تماشاگر توهم حرکت ایجاد شود.

 آنلاین
آنلاین: در فرهنگ رایانه بَرخط یا آنلاین به انگلیسی: Online. وضعیت یا حالت وصل بودن به رایانهٔ مرکزی را گویند؛ یعنی وصل بودن یک کاربر به اینترنت و شبکه‌های الکترونیکی مانند آن. زمانی که شما به اینترنت متصل می‌شوید، در واقع، قابل دسترس هستید و هرکسی می‌تواند با استفاده از ابزار مناسب، به طور مستقیم و بی‌درنگ با شما ارتباط برقرار کند.

 سینماآنلاین
- و اما در «سینما‌آنلاین» در تلاشیم یک بستر و فضای آنلاین را برای نزدیک شدن فاصله‌ مخاطب با جادوی تصویر، با چشم‌انداز اثرگذاری و ارتقا در دنیای رسانه، دسترسی به اخبار و تحلیل‌های درست و به‌دور از حاشیه، با حفظ اصالت معنای این دو واژه، فراهم کنیم. هم‌چنین در تلاشیم که در چشم‌انداز توسعه، به عنوان یک خبرگزاری سینمایی تخصصی فعالیت خود را ادامه دهیم.  ارائه اخبار، گفتگوها و تحلیل‌های اختصاصی، گشودن دریچه‌ای ایده‌آل در نقدفیلم، گزارش‌های ویدیویی اختصاصی از برنامه‌های هنری، پوشش رویدادها و جشنواره‌ها و اتفاقات پیرامونش با محوریت سینما و توجه به شبکه نمایش خانگی، تلویزیون و تئاتر و تا حدامکان سایر زمینه‌های فرهنگی از برنامه‌های ما خواهد بود.
و در نهایت، مصمم‌ هستیم تا سینماآنلاین رسانه محبوب هنرمندان و مخاطبان سینما باشد. پس؛
«با سینما آنلاین باشید»

***
شناسنامه
خبرگزاری سینماآنلاین فعالیت آزمایشی خود را از تابستان ۱۳۹٨ با حضور گروهی از دست‌اندرکاران حرفه‌ای رسانه‌ها آغاز کرد و در ادامه با کسب مجوز رسمی به شماره ۸۵۹۰۲ مورخه ۹۸/۰۸/۱۳ از معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ وارشاد اسلامی، پس از یک سال وارد مرحله رسمی فعالیت خود شده است.

مدیر مسئول و سردبیر:
محمدرضا مصباح
معاون سردبیر:
احسان هوشیارگر
دبیر تحریریه: نیکو بستانی
مدیر بازرگانی و تبلیغات: مهدی فتاحی