تماس با ما درباره ما
کد خبر: 930

تصویربرداری «پس از آزادی» به پایان رسید/ داستانی که محوریتش والدین هستند

تصویربرداری سریال «پس از آزادی» به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر در بوستان ولایت به پایان رسید.

پس از آزادی

تصویربرداری سریال «پس از آزادی» به کارگردانی محمدعلی باشه آهنگر به پایان رسید.

هنوز زمان مشخصی برای پخش این سریال در نظر گرفته نشده است اما این احتمال می رود که در بهار یا تابستان سال آینده از شبکه یک سیما بروی آنتن رود.

این سریال در ۴۰ قسمت به تهیه کنندگی سعید سعدی تولید شده است و در لوکیشن های مختلفی از جمله کارخانه ای در تهران مقابل دوربین رفته است. به این دلیل که قصه این سریال در زمان حال اتفاق می‌افتد، بخش اعظمی از دکورها در بوستان ولایت ساخته شده است.

نویسندگی «پس از آزادی» به عهده نیلوفر محلوجی است.

همچنین این روزها مراحل پس از تولید این سریال توسط گروهی در حال انجام است.

به گزارش فارس، به دلیل مشکلات مالی در جریان تولید این سریال یک بار توقف ایجاد شد تا گروه بعد از مرتفع شدن مشکلات مالی دوباره کار را به تولید رساندند.

از بازیگران این سریال می توان به: رضا داودنژاد، اندیشه فولادوند، مرتضی اسماعیل کاشی، اصغر همت، قاسم زارع، خسرو شهراز، سام کبودوند، امید روحانی، حسین باشه‌آهنگر، رویا جاویدنیا، رامین سیار دشتی، المیرا دهقان و… اشاره کرد. 

در یک‌خطی داستان این سریال آمده است: هر روز با عطر گل‌های باغ‌های شهریار از خواب بلند می‌شدم، مادرم خدابیامرز یه باغچه خوشگل داشت که همیشه سرش گرم بود؛ بنده خدا اکثر مواقع تنها بود؛ بابام که راننده بیابون بود صبح تا شب پشت نفتکش‌اش دنده عوض و بنزین جابه‌جا می‌کرد. راه نزدیکش چهار پنج ساعت ترافیک انبار ری تا پمپ بنزینای جنوب و مرکز تهران بود. صبح‌ها زودتر می‌رفت تا بار بهتر بهش بخوره؛ اگه هوا سرد بود و مشکلی برای مناطق سردسیر پیش نمی‌اومد، بارش رو عوض می‌کردن و می‌فرستادنش سمت همدان، آذربایجان، کردستان، چه می‌دونم استان‌های سردسیر و برف‌گیر. این آخریا زیاد حالش میزون نبود، خودش چیزی نمی‌گفت، ولی ماها که می‌فهمیدیم. توی خونه‌ای که پدر مادر توش نباشه هیچی نمی‌تونه جاشونو پر کنه...

ارسال نظر