تماس با ما درباره ما
کد خبر: 707

رونمایی از یک سریال موزیکال در باغ کتاب

سینماآنلاین: «رویای پرواز» عنوان سریالی ویدئویی است که توزیع و پخش آن پس از ماه صفر آغاز خواهد شد.

رونمایی از سریال موزیکال «رویای پرواز»

به گزارش سینماآنلاین: مراسم رونمایی از اولین قسمت سریال موزیکال «رویای پرواز» با حضور عوامل، اصحاب رسانه در پردیس باغ کتاب برگزار شد.

سعید حبیبی بازیگر، نویسنده و طراح «رویای پرواز» بعد از پخش بخش‌هایی از سریال درباره چگونگی ساخت این پروژه گفت: پیش تولید این سریال از سه سال گذشته شروع شد و تاکنون ساخت فصل اول آن به پایان رسیده است. مجموعه مضمونی اجتماعی دارد و با توجه به فضای موسیقایی آن پخش و توزیعش به بعد از ماه صفر و ایام عزاداری موکول شده است.

مسعود فروتن، بازیگر سینما و تلویزیون به عنوان یکی از مهمانان حاضر در این مراسم درباره تاریخچه سریال موزیکال در سینمای جهان بیان کرد: نخستین فیلم موزیکال در دنیا در سال ۱۳۳۸ به نام «عروس فراری» ساخته شد و بعد از آن در دهه پنجاه علی حاتمی با فیلم «حسن کچل» که برداشتی از تئاتری به همین نام به کارگردانی این هنرمند بود، فیلمی را به عنوان فیلم سینمایی موزیکال آفرید. اکنون برای من جالب است که ببینم «رویای پرواز» که ساخته جوانان امروز است چه خواهد شد و در انتظار انتشار این مجموعه هستم. 

پوریا حیدری، تنظیم کننده قطعه‌های موسیقی نیز درباره تجربه حضور خود در این سریال گفت: باعث افتخارم است که در اولین مجموعه تمام موزیکال ایرانی حضور داشتم. شش سال برای این طرح زحمت کشیده شده و همین موضوع ارزشمند است. ما پیش از این فیلم‌های سینمایی موزیکال مانند «مکث» را دیدیم، اما هر کدام از آنها با تعاریف فیلم و سریال موزیکال تفاوت‌هایی داشته است.

داستان «رویای پرواز» درباره مرد جوانی است که زندگی‌اش با همسرش دچار روزمرگی شده و همین امر در ادامه ماجراهای ناخوشایندی را برای او رقم می‌زند.سعید حبیبی، سولماز حصاری، امین ایمانی، خورشید سعیدی بازیگرانی هستند که در «رویای پرواز» به ایفای نقش پرداخته‌اند.

بهروز صفاریان، پوریا حیدری و پیام هوشمند تنظیم کننده و بامداد خواننده قطعه‌های این مجموعه هستند.

این سریال به تهیه‌کنندگی شرکت اسپادان و نویسندگی سعید حبیبی و به کارگردانی شاهین بیک قرار است همزمان در شبکه نمایش خانگی و به صورت اینترنتی ارائه شود.

دیگر عوامل اصلی «رویای پرواز» عبارتند از: دستیار برنامه‌ریز: غزاله تاری، طراح گریم: سارا صحراپور، صدابردار: آرش بیک.

رونمایی از یک سریال موزیکال در باغ کتاب

 

ارسال نظر