تماس با ما درباره ما
کد خبر: 329

چه کسی پاسخگوست؟

سینماآنلاین: محمدرضا هنرمند گفت: متاسفانه دکتر کرمی در هر سمتی که بوده، عملکرد ضعیفی داشته و «الف ویژه» تنها یک نمونه از عملکرد اوست. من نمی‌دانم مسئول از بین رفتن این پروژه و سایر کارهای مهم در صداوسیما چه کسی است و قرار است سرانجام چه کسی پاسخگو باشد؟

هنرمند: «الف ویژه» را مدیریت ناکارآمد سیمافیلم نابود کرد

محمدرضا هنرمند کارگردان سینما و تلویزیون در گفتگو با سینماآنلاین گفت: از امروز و پس از صدور پروانه نمایش فیلم «سمفونی نهم» برنامه‌ریزی برای اکران آن را آغاز می‌کنیم تا در بهترین زمان ممکن اکران شود.

یک سال و نیم با حامد افضلی روی متن سریال «الف ویژه» کار کردیم. 18 قسمت از این سریال 26 قسمتی نوشته شد و تنها چند قسمت باقی‌مانده بود که ناگهان دکتر کرمی رییس مرکز سیمافیلم علیرغم توافقات قبلی، از من خواست کار را برای پخش در عید 98 آماده کنم.

 با کم‌کردن قسمت‌ها موافقت نکردم و در ادامه پیشنهاد شد کار برای ماه رمضان آماده شود که این پیشنهاد را هم قبول نکردم. علتش هم واضح بود؛ «الف ویژه» سریالی پیچیده با قسمت‌های تاریخی و معاصر بود و پیش تولید آن حداقل شش ماه طول می‌کشید.

در نهایت از حقوق کارگردانی خودم صرف‌نظر کردم، کاری که یک سال و نیم عمر خود را روی آن گذاشتم، نابود شد. پروژه را به کمال تبریزی سپردند و دست آخر هم کار خوابید و هزینه‌های که از بیت‌المال صرف سریال شده بود، از بین رفت...

متاسفانه دکتر کرمی در هر سمتی که بوده، عملکرد ضعیفی داشته و «الف ویژه» تنها یک نمونه از عملکرد اوست. من نمی‌دانم مسئول از بین رفتن این پروژه و سایر کارهای مهم در صداوسیما چه کسی است و قرار است سرانجام چه کسی پاسخگو باشد؟

 

ارسال نظر