تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1413

علی‌عسکری تا انتخابات 1400 در صدا و سیما می‌ماند

سینماآنلاین:مدیرکل روابط عمومی صداوسیما در واکنش به طرح برخی شایعه‌های مجازی، اعلام کرد که عبدالعلی علی‌عسکری رییس صداوسیما تا بعد از انتخابات ۱۴۰۰ در سازمان باقی می‌ماند.

تکذیب مجازی شایعه مجازی تغییر رئیس رسانه ملی!

به گزارش سینماآنلاین؛ پس از انتشار شایعات و گمانه‌زنی‌ها در خصوص تغییر قریب‌الوقوع عبدالعلی علی عسکری از ریاست صداوسیما که ما هم در خبری به آن پرداختیم (اینجا) مدیرکل روابط عمومی صداوسیما نه بصورت رسمی بلکه در قالب دو توئیت این شایعات مجازی را در فضای مجازی تکذیب کرد.

براساس این گزارش،اخیراً شایعه خداحافظی عبدالعلی علی عسکری از ریاست صداوسیما دوباره قوت گرفت؛ شایعاتی که پیش از این هم خبر از رفتن‌های یک باره علی‌عسکری و حتی طرح برخی اسامی به عنوان جایگزین‌های احتمالی در سمت ریاست صداوسیما می‌داد.

photo_۲۰۲۰-۱۰-۰۴_۱۲-۲۴-۵۹

محمدحسین رنجبران مدیرکل روابط عمومی صداوسیما این بار به صراحت این شایعات و گمانه‌زنی‌ها را رد کرد و با یک موضع‌گیری «مجازی» به شایعات مجازی، پاسخ داد.

رنجبران طی یک رشته توئیت نوشت:

۱. مرداد پارسال هم در پاسخ به شایعه‌سازی یکی از توییت‌بازان اصلاح‌طلب عرض کردم خیالتان راحت آقای علی‌عسکری تا بعد از انتخابات ۱۴۰۰ هست، الان هم همین را می‌گویم و اضافه می‌کنم برای بعد از ۱۴۰۰ نیز برنامه‌های رییس رسانه ملی و گروهشان تنظیم شده است.

۲. معاونت حقوقی سازمان هم به زودی در دادگاه در خدمت برادری که برای چندمین بار با نشر اکاذیب اذهان همکاران سازمانی و مخاطبان بیرونی را مشوش می‌کند، خواهد بود.

مدیرکل روابط صدا وسیما در حالی به تهدید یکی از خبرنگاران پرداخته که مدت‌هاست چنین شایعه حتی در رسانه‌های رسمی نیز منتشر می‌شود و در مقابل سکوت مسولان رده بالای رسانه ملی این مدیر جوان ترجیح می‌دهد تمامی اخبار و شایعات را در صفحه توئیتر خود تائید یا تکذیب کند!

ارسال نظر