تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1397

صحبت‌های بازیگر «زمین گر م» از کرونایی شدن و بهبودی‌اش در این سریال

شیوا ابراهیمی گفت: بازی در شرایط کرونایی بسیار سخت بود حتی در این مدت مبتلا به کرونا شدم. حتی زمانی که جواب آزمایشم مثبت درآمد شاد و خندان در پشت صحنه می‌گشتم زیرا کرونای من خفیف و بدون علائم بود. اگر سر صحنه از ما تست نمی‌گرفتند شاید متوجه این بیماری نمی‌شدم.

موقع بازی در سریال «زمین گرم» کرونا گرفتم/ بازیگران نمی‌توانند تمام پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند

شیوا ابراهیمی بازیگر نقش آتنه در سریال «زمین گرم» به کارگردانی سعید نعمت‌الله در گفت‌‌وگو با خبرنگار سینماآنلاین،درباره نحوه پیوستنش به سریال «زمین گرم» گفت:«بعد از سریال «برادرجان» حرف‌هایی درباره ساخت سریال جدید با سعید نعمت‌الله داشتیم، که ایشان بعد از اتمام فیلمنامه نقشی را برای من در نظر گرفته‌اند. فیلمنامه را خواندم و قرار بر این شد که من نقش آتنه را بازی کنم.»

ابراهیمی با بیان اینکه اینبار سعید نعمت‌الله مسئولیت کارگردانی را برعهده دارد و اولین کار رسمی ایشان به عنوان کارگردان است گفت:«سعید نعمت‌الله به صورت اسمی اولین تجربه کارگردانی‌اش بود اما در واقع تمام کارهایی که با ایشان کار کردیم همیشه سر صحنه فیلمبرداری بوده‌است و با بازیگران تمرین می‌کند، به همین دلیل کارگردانی سعید نعمت‌الله برایم موضوع تازه‌ای نبود.»

وی افزود:«در سریال «برادر جان» از یک جایی به بعد به دلیل اینکه قرار بود کار به ماه رمضان برسد سعید نعمت‌الله کارگردانی را برعهده گرفتند.»

شیوا ابراهیمی با اشاره به اینکه در سریال «زمین‌گرم» بازخورد خوبی از مردم گرفته‌است بیان کرد:«برای سریال«زمین گرم» بازخورد زیادی از مخاطبان داشته‌ام.

درحال حاضر دو سریال قدیمی‌ام همزمان با سریال «زمین گرم» از شبکه آی‌فیلم پخش می‌شود که یکی از آنها سریال «زیر هشت» استکه نویسنده آن سریال هم سعید نعمت‌الله بوده است.

ابراهیمی ادامه داد:«برای هر کدام از سریال ها بازخورد متفاوت گرفتیم اما «زمین گرم» بازخورد خوبی داشت. قطعا به این سریال نیز نقدهایی وارد شده اما بازخورد مثبتی که گرفتیم بیشتر بود.»

بازیگر نقش آتنه در پاسخ به اینکه کار کردن در شرایط کرونا چگونه بود تصریح کرد:«بازی در شرایط کرونایی بسیار سخت بود حتی در این مدت مبتلا به کرونا شدم. حتی زمانی که جواب آزمایشم مثبت درآمد شاد و خندان در پشت صحنه می‌گشتم زیرا کرونای من خفیف و بدون علائم بود. اگر سر صحنه از ما تست نمی‌گرفتند شاید متوجه این بیماری نمی‌شدم و تعداد افراد بیشتری را ناخواسته درگیر این ویروس می‌کردم».

وی افزود:بازیگران نمی‌توانند به صورت کامل تمام شرایط را رعایت کنند، چرا که همزمان با فیلمبرداری نمی‌شود ماسک زد.»

شیوا ابراهیمی بازیگر تلویزیون، سینما و تئاتر در خاتمه صحبت‌هایش با خبرنگار سینماآنلاین، با اشاره به اینکه شرایط کرونا را نمی‌توان پیش‌بینی کرد اظهار داشت:«در حال حاضر برای آینده تئاتر و سینما هیچ پیش‌بینی نمی‌توانم بکنم. چند سال پیش که آنفولانزای اسپانیایی به ایران آمد و رعب و وحشت را بین مردم به وجود آورد و چند سالی مردم با آن درگیر بودند اما هرچه که بود تمام شد و حالا امیدوارم که ویروس کرونا نیز تکرار تاریخ باشد.»

 

ارسال نظر