تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1326

سریال جاسوسی- امنیتی تلویزیون متوقف شد

سینماآنلاین:«خانه امن» به کارگردانی احمد معظمی که تنها 2 ماه با نقطه پایان تصویربرداری فاصله داشت؛ بدلیل عدم ایجاد امکان تصویربرداری برای سکانس های اکشن در شهرک سینمایی دفاع مقدس، متوقف شد.

سرنوشت «خانه امن» در هاله‌ای از ابهام

به گزارش خبرنگار سینماآنلاین؛در حالیکه سه روز قبل سیمافیلم در خبری رسمی از آغاز مجدد تصویربرداری سریال جاسوسی- امنیتی جدید تلویزیون خبر داده بود، صبح امروز خبرگزاری فارس در خبری مدعی شد که به دلیل عدم رفع موانع برای تصویربرداری سکانس‌های اکشن باردیگر تصویرداری «خانه امن» به کارگردانی احمد معظمی و تهیه‌کنندگی ابوالفضل صفری متوقف شده است.

براساس این گزارش، در خبر چند روز قبل روابط عمومی سیمافیلم آمده بود که «تا به امروز تصویربرداری این سریال به مرز ۵۰ درصد رسیده است» اما در خبری که امروز فارس منتشر کرده آمده است که دو ماه تا پایان تصویربرداری «خانه امن» زمان باقی مانده و در این شرایط سرنوشت جدیدترین سریال جاسوسی- امنیتی تلویزیون پس از سریال موفق و پربیننده «گاندو» در هاله‌ای از ابهام قرار گرفته است.

 سکانس‌هایی که به علت عدم ایجاد امکان تصویربرداری برای سکانس‌های اکشن تصویربرداری آن متوقف شده اغلب برای قسمت اول این مجموعه است و باتوجه به پروداکشن سنگین آن، تنها در شهرک سینمایی دفاع مقدس امکان تصویربرداری وجود داشت که هنوز مجوزهای لازم برای تصویربرداری این سکانس ها صادر نشده و در نتیجه تصویربرداری متوقف شد.

این در حالی است که «خانه امن» در جدول پخش آبان ماه سیما حضور دارد و گروه فیلمبرداری به صورت فشرده و شبانه روزی در حال تولید و تصویربرداری بودند.

باید دید با توجه شرایط پیش آمده آیا هنوز امکان پخش این سریال در موعد مقرر وجود دارد و یا پخش این سریال از آنتن فاصله گرفت.

حمیدرضا پگاه، سیما تیرانداز، سامان صفاری، حمیدرضا عطایی،پرویز فلاحی پور، لیلا بلوکات، سپیده خداوردی، شیوا ابراهیمی، شهره سلطانی، سوگل طهماسبی، قربان نجفی، کاوه آفاق و امین زندگانی از جمله بازیگرانی هستند که در «خانه امن» مقابل دوربین احمد معظمی قرار گرفته‌اند.

«خانه امن» در طول چند ماه گذشته در شهرهای مختلف کشور تصویربرداری شده است.

این مجموعه از تولیدات گروه فیلم و سریال مرکز سیما فیلم است که روی موضوعات جاسوسی و امنیتی دست گذاشته و به تهدیدات داعش و چگونگی طراحی کشورهای غربی و کمک‌های مالی منطقه‌ای به این گروه تروریستی می‌پردازد.

نویسندگی «خانه امن» را حسین تراب‌نژاد برعهده دارد که براساس طرحی از مرتضی اصفهانی نوشته شده است.

 

 

ارسال نظر