تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1161

پخش «رعد و برق» در رمضان ۱۴۰۰

سینماآنلاین:بهروز افخمی که آخرین بار سریال «عملیات 125» را در سال 91 روی آنتن تلویزیون داشت برای ساخت سریال جدیدش سراغ سیل بزرگ گلستان در سال 98 رفته است.

روایتی از سیل گلستان در سریال جدید بهروز افخمی

به گزارش سینماآنلاین؛ افخمی و گروه تولید سریال «رعد و برق» در حال حاضر در شهر گرگان مشغول تصویربرداری هستند و این سریال برای پخش در ماه رمضان سال 1400 آماده خواهد شد.

سریال «رعد و برق» پنجمین سریال تلویزیونی افخمی در مقام کارگردان خواهد بود که در 26قسمت 45 دقیقه ای به نویسندگی خودش و تهیه کنندگی آقای داود هاشمی در حال ساخت است و قرار است همزمان با ماه مبارک رمضان سال آینده در شبکه پنج پخش شود.

محمد فیلی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون که این روزها مشغول بازی در سریال جدید افخمی است، در خصوص این سریال به خبرگزاری میزان گفته است: مدتی است که به شهر گرگان آمده‌ام و مشغول بازی در سریال «رعد و برق» به کارگردانی «بهروز افخمی» هستم، فیلمبرداری اثر تا اردیبهشت ماه سال آینده ادامه دارد و کار برای پخش در ماه رمضان آماده می‌شود.

وی در همین راستا ادامه داد: سریال «رعد و برق» از جمله آثار با کیفیت تلویزیونی خواهد بود، اثری که ضبط بسیار طولانی مدتی دارد و باعث شده تا من نتوانم طی دو ماه گذشته کار جدیدی را قبول کنم. در کل اثری است که حضور در آن را دوست دارم و شرایط به نحوی است که از بازی در آن لذت می برم.

بازیگر سریال «مختارنامه» درباره نقش خود در سریال «رعد و برق» تاکید کرد: در این سریال نقش کاملا متفاوتی را با آثار قبلی بازی می‌کنم، نقشی که تا به حال در کارنامه کاری‌ام نظیر آن را نداشته‌ام، در این اثر در نقش یک روحانی سُنی به ایفای نقش خواهم پرداخت. گریم و لباس این شخصیت و نوع کاراکتر برای من کاملا تازگی دارد و به همین دلیل آن را به سرعت قبول کردم.

وی در همین رابطه اذعان کرد: «رعد و برق» از آن دست آثاری است که مخاطب صد در صد دوست خواهد داشت، خوشبختانه تولید بسیار منسجمی را پشت سر می‌گذاریم اما به دلیل فیلمبرداری اثر در جنگل‌های گرگان با مشکلات طبیعی همچون باد و باران دست و پنجه نرم می کنیم.

بازیگر سریال «رعد و برق» درباره داستان این اثر افزود: داستان اثر درباره سیل استان گلستان است که چند سال پیش اتفاق افتاد، من به عنوان نقش یک روحانی سُنی هستم که دقیقا در روزی که همسرم فوت می‌کند درگیر سیل می‌شوم.

وی ساخت سریال جدید «بهروز افخمی» را بسیار سخت دانست و ادامه داد: تولید این اثر بسیار دقیق و البته سخت است، به عنوان مثال خانه‌ای که روحانی سُنی در آن زندگی می‌کند در میان جنگل به طور کامل ساخته شد، علاوه بر آن این خانه به نحوی مهیا شد که آب در آن جمع شود و به نوعی عایق کاری عجیبی در آن شکل گرفت.

براساس این گزارش، محمد فیلی، شهرام قائدی، مرتضی کاظمی، مهدی زمین‌پرداز، محمد مختاری، مزدک رستمی، حسن اسدی، ویدا موسوی، امیر موسوی، پوریا منجزی بازیگرانی هستند که تاکنون برای ایفای نقش‌ در سریال «رعد و برق» انتخاب شده‌اند.

 

ارسال نظر