تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1123

سریال پسر امین حیایی در راه

سینما آنلاین: تهیه کننده سریال «از سرنوشت» از پخش فصل سوم این سریال بعد از ماه صفر خبر داد.

آغاز نگارش فصل چهار «از سرنوشت»

به گزارش سینما آنلاین؛ «علی اکبر تحویلیان» تهیه کننده سریال «از سرنوشت» در گفت و گو با فارس، گفت: هنوز زمان دقیقی برای پخش فصل سوم این سریال به ما اعلام نشده است.

وی ادامه داد: برخی رسانه ها اعلام کردند که این سریال ممکن است در ماه محرم پخش شود اما اینطور نیست و پخش ما به بعد از ماه صفر موکول خواهد شد.

این تهیه کننده همچنین افزود: تصویربرداری فصل سه این سریال سال گذشته به پایان رسید.

تحویلیان درباره تولید ادامه این سریال نیز گفت: صحبت هایی درباره تولید فصل چهار به بعد سریال شده است و نویسنده ها در تدارک طراحی قصه ها هستند تا بزودی نگارش آغاز شود.

به گزارش فارس، فصل دو «از سرنوشت» به کارگردانی علیرضا بذرافشان به اتفاقات دوران نوجوانی دو شخصیت اصلی این سریال یعنی هاشم و سهراب اختصاص داشت که ایفای نقش آنها در این فصل به عهده دارا حیایی و کیسان دیباج بود.

«از سرنوشت» در ۵۰ قسمت به قلم محمدمهدی سلطانی، روح‌الله صدیق و سارا خسروآبادی نگاشته شده و در فصل دوم آن بازیگرانی چون علیرضا آرا، مائده طهماسبی، فاطیما بهارمست (نغمه)، مرضیه موسوی (آرزو)، مهدی صالحی و ... بازی کردند.

این سریال کاری است از گروه فیلم و سریال شبکه دو که در سه فصل تولید شده و داستان آن از رفاقت هاشم و سهراب دو پسربچه‌ پرورشگاهی آغاز می‌شود. آنها از کودکی در این مرکز زندگی می‌کنند تا به مرحله نوجوانی و جوانی می‌رسند. آنها که آرزوهای بزرگی را در سر می‌پرورانند، فراز و نشیب‌های زندگی‌شان محور روایت‌ اتفاقات این سریال قرار می‌گیرد.

علیرضا بذرافشان کارگردانی فصل دو و محمدرضا خردمندان کارگردانی فصل یک و سه این سریال را به عهده داشت.

 

 

ارسال نظر