تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1025

شمارش معکوس برای شروع سریال نوروز ١۴٠٠

سینماآنلاین: مجموعه تلویزیونی «نوروز رنگی» به نویسندگی و کارگردانی علی مسعودی در ژانر کمدی بر محوریت اجتماعی خانوادگی ساخته خواهد شد.

علی مسعودی: از بازیگران بومی مشهد استفاده می‌کنم

علی مسعودی بازیگر، نویسنده و کارگردان در گفتگو با سینما آنلاین در خصوص ساخت سریال جدید خود عنوان کرد: روزهای آخر پیش‌تولید سریال را می‌گذرانیم. قصه این مجموعه کمدی (با نام موقت «نوروز رنگی») به سال  ۶۶ در مشهد برمی‌گردد و به زودی تصویربرداری این سریال را آغاز می‌کنیم.

او ادامه داد: به احتمال زیاد حدود ٢٠ الی ٢۵ روز دیگر کار را کلید خواهیم زد.

مسعودی گفت: انتخاب بازیگران تا حدودی انجام شده است و برای انتخاب سایر بازیگران به مشهد سفر می‌کنم.

او گفت: تاکنون شهرام قائدی، جواد خواجوی، محمد اسلامی و خودم برای حضور در فهرست بازیگران سریال قطعی شده‌ایم، تعداد زیاد از بازیگران این سریال تازه‌کار هستند و درصددهستم از بازیگران بومی مشهد استفاده کنم. 

مسعودی همچنین درباره دیگر فعالیت‌های خود گفت: برای ساخت فصل دوم سریال «آخر خط» هم صحبت‌هایی صورت گرفته وجلساتی داشته‌ایم اما هنوز قطعی نشده است.

مجموعه تلویزیونی «نوروز رنگی» به سفارش گروه فیلم و سریال مرکز امور نمایشی سیما (سیمافیلم) و به تهیه‌کنندگی علی‌اکبر تحویلیان ساخته خواهد شد.

علی مسعودی که به تازگی سریال «آخر خط» را برای رسانه ملی کارگردانی کرده است٬ نویسندگی آثاری چون «کوچه اقاقیا»، «سه در چهار»، «قرارگاه مسکونی»، «آقا و خانم سنگی»، «سه دونگ، سه دونگ» و «ورود زنده‌ها ممنوع» را در کارنامه خود دارد.

ارسال نظر