تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1005

تلویزیون | پایان «نجلا» در ماه مهر

سینماآنلاین: تصویربرداری سریال «نجلا» به‌کارگردانی خیرالله تقیانی‌پور تا اواسط مهرماه به اتمام می‌رسد.

سعدی: قصه مذهبی اجتماعی تازه‌ای را روایت می‌کنیم/ «نجلا» با رعایت پروتکل‌های بهداشتی ادامه دارد

سعید سعدی تهیه‌کننده سریال «نجلا» در گفت‌وگو با سینماآنلاین گفت: این سریال با محوریت فرهنگ عاشورا و در قالب یک ملودرام عاشقانه ساخته می‌شود. 

او گفت: این مجموعه به‌کارگردانی خیرالله تقیانی‌پوردر ۱۵ قسمت برای پخش از شبکه سه سیما در ایام اربعین حسینی آماده خواهد شد. یک پروژه دشوار که قصه آن در سال‌های 58 و 59 می‌گذرد و بخشی از آن در تهران و حومه و بخشی در آبادان جلوی دوربین رفته است.

سعدی گفت: ما تلاش کردیم تا یک قصه مذهبی اجتماعی را با روایتی تازه به تصویر بکشیم و تا به امروز به نظر می‌رسد از پس آن برآمده‌ایم و البته که مخاطبان باید نظر نهایی را درباره این سریال بدهند.

او گفت: تصویربرداری سریال «نجلا» تا اواسط مهرماه به اتمام می‌رسد و هم‌زمان کارهای پست‌پروداکشن را انجام می‌دهیم تا در زمان پخش به مشکل برنخوریم.

سعدی اظهار داشت: با روند شیوع ویروس کرونا شرایط کمی استرس‌زا و سخت است اما ما تمام تلاش‌مان را می‌کنیم تا پروتکل‌های بهداشتی برای همکاران سریال «نجلا» رعایت شود. این یک واقعیت است که باید برنامه‌های مورد نیاز مخاطب تلویزیون را تأمین کرد و عوامل و بازیگران نیز باید در این شرایط سخت فعالیت کنند و نمی‌توان فعالیت و معیشت را در سینما و تلویزیون تعطیل کرد اما در عین حال همه باید به رعایت پروتکل‌های بهداشتی ملزم باشیم.

حسام منظور، سارا رسول‌زاده، ملیکا شریفی‌نیا، مصطفی ساسانی، سوگل طهماسبی، جواد پورزند، علی غابشی، مرتضی شاه‌کرم، وحید نفر، بدرالسادات برنجانی، محسن پوشانی، محسن سلیمانی، سجاد دیرمینا، ابراهیم گله‌دارزاده و با هنرمندی هدایت هاشمی، سیدمهرداد ضیایی و آزیتا حاجیان گروه بازیگران این پروژه تلویزیونی را تشکیل می‌دهند.

 

ارسال نظر