تماس با ما درباره ما
کد خبر: 959

اکران99/شانس بزرگ‌بازیگر «پوست»

فاطمه مسعودی‌فر گفت: طبیعتا وقتی به عنوان اولین کار در یک فیلم سینمایی بازی می‌کنید، استرس و نگرانی‌هایی وجود دارد.

مسعودی‌فر: بازیگری برای من مرز مشخصی ندارد

فاطمه مسعودی‌فر بازیگر فیلم سینمایی «پوست» در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، پیرامون اولین حضورش در عرصه بازیگری سینما گفت: این اتفاق و حضور برایم بسیار جذاب بود، خوشحالم که با یک فیلم خوب و آن هم اکران در جشنواره فیلم فجر به سینما آمده‌ام، فیلم سینمایی «پوست» برای من تجربه بسیار شیرینی بود. 

وی در همین راستا ادامه داد: طبیعتا وقتی به عنوان اولین کار در یک فیلم سینمایی بازی می‌کنید، استرس و نگرانی‌هایی وجود دارد اما گروه خوب «فیلم سینمایی پوست» باعث شد تا من تا حد امکان با آرامش کار کنم و چیزهای بسیار زیادی هم در این راه یاد گرفتم.

این بازیگر جوان درباره سختی حضور در «فیلم سینمایی پوست» اضافه کرد: واقعیت امر شاید فیلمبرداری اثر نزدیک به یک سه ماه طول کشیده باشد اما من کل سال را درگیر این پروژه بودم، این اولین کارم بود و تماما طی یکسال تلاش کردم تا خودم را برای ایفای نقش در آن آماده کنم. 

وی درباره چگونگی حضورش در فیلم پوست اذعان کرد: حضورم در «فیلم پوست» بسیار اتفاقی بود، من در یک نمایشنامه خوانی تئاتر آن هم به دلیل نبود یکی از بازیگران دعوت شدم، نقشم در آن اثر بسیار کوتاه بود اما همانجا بود که با برادران ارک آشنا شدم و توانستم در این فیلم حضور داشته باشم. 

مسعودی فر در همین راستا افزود: طبیعتا در ابتدا حضورم در سینما یک شانس بود که برایم پیش آمد، شاید من بر اثر یک تصادف و شانس وارد سینما شدم اما اینکه بتوانم در این عرصه با شانس و تصادف به کارم ادامه دهم ممکن نیست، پس بدون شک باید در این مسیر چیزهای زیادی یاد گرفته و تجربیات فراوانی را پشت سر بگذارم. 

یک شانس بزرگ باعث ورود من به عرصه سینما شد/فیلم «پوست» تجربه سخت اما شیرینی بود

بازیگر «فیلم سینمایی پوست» درباره هدف خود از حضور در سینما خاطرنشان کرد: بازیگری برای من مرز مشخصی ندارد، نمی‌توانم بگویم که به دنبال یک آرزوی مشخص هستم، بازیگری به نظر من انتهای مشخصی ندارد که بگوییم در آن نقطه همه چیز تمام می شود، به کمال رسیدن در بازیگری راه بسیار طولانی است که من در ابتدای آن قرار دارم. بازیگری در سینما هرسال برای تو اتفاق تازه‌ای به همراه دارد، باید سال به سال رشد کرد تا بتوان به این راه ادامه داد پس نمی‌توانم نقطه پایانی برای آن متصور شوم.

 

ارسال نظر