تماس با ما درباره ما
کد خبر: 937

شاه ماهی از جشنواره جهانی فیلم‌فجر عقب افتاد

«شاه ماهی» داستان تلاش برای رسیدن به آرزوها

جشنواره جهانی فیلم‌فجر

کارگردان فیلم سینمایی «شاه ماهی» با اشاره به اینکه این فیلم برای اکران در سال آینده آماده می‌شود، تاکید کرد که تنها تصویربرداری چند سکانس زیر آب این فیلم باقی مانده است.

 نادر مقدس کارگردان سینما، با اشاره به مراحل تولید فیلم سینمایی «شاه ماهی» گفت: با توجه به اینکه بخشی از فیلمبرداری این فیلم سینمایی باقی مانده، بعید می‌دانم که بتوانیم آن را برای حضور در جشنواره جهانی فیلم فجر آماده کنیم.

او بیان کرد: فیلمبرداری چند سکانس زیرآب باقی مانده است و با توجه به سرد شدن هوا، نمی‌توانستیم این سکانس‌ها را فیلمبرداری کنیم به همین دلیل فیلمبرداری این بخش‌ها به سال آینده و گرم شدن هوا موکول شد. چرا که بازیگران این فیلم باید برای برخی از سکانس‌ها باید زیر آب می‌رفتند.

این کارگردان توضیح داد: در تلاش هستیم در صورت بوجود آمدن موقعیت مناسب، «شاه ماهی» را برای اکران عمومی در تابستان و یا پاییز سال 99 آماده کنیم.

او تاکید کرد: تقریبا تمام سکانس‌های فیلم جلوی دوربین رفته و حتی تدوین «شاه ماهی» نیز تمام شده است و تنها چند سکانس در زیر آب باقی مانده است.

مقدس در پایان گفت: محمدعلی سجادی تدوین «شاه ماهی» را به پایان رسانده است و برای تکمیل کردن این پروژه در انتظار گرم شدن هوا هستیم.

در «شاه ماهی» رومینا پهلوان، میثم مرادی، الهه موسوی، مانی عمران پور، محمد صادق یزدانی، همایون ارشادی و فریبا کوثری نقش آفرینی می کنند.

«شاه ماهی» داستان تلاش برای رسیدن به آرزوها 

 

ارسال نظر