تماس با ما درباره ما
کد خبر: 923

تابع وضعیت کشور هستیم

مدیرکل هنرهای نمایشی در واکنش به وضعیت تعطیلی تئاترها به دلیل شیوع بیماری کرونا گفت: تابع وضعیت و تصمیم‌گیری‌های کشور هستیم.

شهرام کرمی

از شامگاه روز شنبه با وجود بلیت فروشی هایی که انجام شده بود سینما، تئاتر و کنسرت های موسیقی تعطیل شدند و این شرایط تا روز جمعه نهم اسفندماه ادامه خواهد داشت البته اعلام این تاریخ مبنی بر تمدید آن نیست.

شهرام کرمی نیز در رابطه با همین موضوع اظهار داشت: هیچ اطلاعاتی وجود ندارد که تعطیلی بخش تئاتر تا چه زمانی ادامه خواهد داشت و ما نیز تابع وضعیت کشور هستیم؛ نمی دانیم تعطیلی تمدید می شود یا خیر.

به گفته وی، این تعطیلی فقط برای تماشاخانه ها اتخاذ نشده است و تمامی اماکن فرهنگی و هنری تحت تاثیر شرایط فعلی قرار گرفته اند.

وی همچنین درباره وضعیت خسارت به تماشاخانه های خصوصی نیز خاطرنشان کرد: در شرایطی پیش آمده باید تلاش های خود را در مسیر گذر از آن پیش ببریم؛ شیوع بیماری کرونا و تعطیلی اماکن مختلف بحرانی است که در کل کشور به وجود آمده است و باید صبورانه منتظر اعلام وضعیت باشیم و تا آن زمان نمی توان با قطعیت تصمیم گرفت و یا حرفی را بیان کرد.

وی افزود: بعد از بهبود شرایط با برنامه ریزی مناسب می توانیم بهترین تصمیم را برای عبور از وضعیت فعلی هنرهای نمایشی اتخاذ کرد.

پیش از این نیز در پی اتفاقات قطعی اینترنت در آبان ماه گذشته بلیت فروشی نمایش ها با مشکلات فراوانی مواجه شد و تماشاخانه های خصوصی و گروه اجرایی ضررهایی را متحمل شدند.

 

ارسال نظر