تماس با ما درباره ما
کد خبر: 829

کرمامشاه میزبان‌جشنواره بین المللی فیلم فجر می شود

استان کرمانشاه برای هفتمین بار، امسال نیز از 14 تا 23 بهمن ماه میزبان سی و هشتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر می‌شود.

سی و هشتمین‌جشنواره فیلم‌فجر

بهرام فاضلی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به میزبانی کرمانشاه در این جشنواره، گفت: امسال نیز در کنار تهران، بسیاری استان‌های کشور میزبان جشنواره بین المللی فیلم فجر هستند و کرمانشاه نیز برای هفتمین بار میزبان این جشنواره خواهد بود.

وی افزود: این جشنواره همزمان با جشنواره اصلی در تهران، از 14 تا 23 بهمن در کرمانشاه برگزار می‌شود.

فاضلی خاطرنشان کرد: مانند دوره‌های پیشین جشنواره، دو سینمای "آزادی" و "فرهنگ" کرمانشاه محل اکران فیلم‌های این جشنواره خواهند بود.

وی در خصوص تعداد و عنوان فیلم‌های اکران شده جشنواره در استان، گفت: این مسئله طی رایزنی‌های صورت گرفته ظرف روزهای آینده مشخص خواهد شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کرمانشاه در خصوص قیمت بلیت‌های این جشنواره هم گفت: دوره گذشته با تخفیف گرفته شده، قیمت بلیت‌ها را از 12 هزار تومان به هشت هزار تومان رساندیم و امسال به نظر می رسد قیمت بلیت‌ها حدود 10 هزار تومان تعیین شود.

فاضلی یادآور شد: امسال و در سی و هشتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم فجر در کنار سیمرغ های بلورین جشنواره، به یاد سردار شهید «قاسم سلیمانی»، تندیس‌های این سردار والامقام نیز به برگزیدگان جشنواره اهدا می‌شود.

 

ارسال نظر