تماس با ما درباره ما
کد خبر: 787

آغاز فیلمبرداری فصل دوم سریال«نون_خ» از ۲۵ آبان

تمام تلاش گروه «نون. خ.» بر کاری بامحتواتر و جذاب‌تر است و از هیچ‌کوششی در این راه دریغ نمی‌کنیم

سریال «نون. خ.» به کارگردانی سعید آقاخانی در کرمانشاه

آغاز فیلمبرداری فصل دوم سریال«نون_خ» از ۲۵ آبان/

فصل جدید سریال «نون. خ.» به کارگردانی سعید آقاخانی، از ۲۵ آبان‌ماه به بعد کار فیلمبرداری‌اش را آغاز می‌کند تا در ایام ماه مبارک رمضان ۹۹ ازشبکه یک سیما پخش شود.

مهدی فرجی تهیه‌کننده این سریال تلویزیونی در گفت‌وگویی با اشاره به کلید زدن «نون. خ.» در روز‌های آینده، گفت: تصویربرداری فصل دوم «نون. خ.» از ۲۵ آبان‌ماه آغاز می‌شود.

وی در خصوص امضای تفاهمنامه‌ای با استانداری کرمانشاه، تأکید کرد: هفته آینده میان شبکه یک و استانداری کرمانشاه تفاهمنامه‌ای برای ساخت این سریال تلویزیونی امضاء خواهد شد.

تهیه‌کننده سریال تلویزیونی «نون. خ.» درباره بازیگران جدید، گفت: دو سه بازیگر اصلی و تعدادی بازیگر فرعی به این پروژه اضافه می‌شوند؛ هنوز به قطعیت نرسیده‌ایم و در ایام کلید زدن و شروع فیلمبرداری، قطعی می‌شوند. بازیگران فصل اول «نون. خ.» همگی در فصل دوم هم کنار ما هستند.

البته پیش از این خبر‌هایی به گوش رسیده بود که علی صادقی هم همچون هومن حاجی‌عبداللهی در فصل دوم «نون. خ.» حضور ندارد این خبر را پیش از این تهیه‌کننده سریال، تکذیب کرده بود.

فرجی در خصوص قصه فصل دوم «نون. خ.» توضیح داد: فصل دوم سریال، متن بسیار جذاب و ماجرا‌های دیدنی را به‌تصویر می‌کشد؛ ان‌شاءالله مورد استقبال بینندگان قرار می‌گیرد؛ این سری در خود استان کرمانشاهیم و مردم با فضا‌های دیدنی این سریال هم آشنا می‌شوند. احتمالاً بخش‌هایی از کردستان هم در کارمان خواهد بود.

تهیه‌کننده سریال «نون. خ.» در پایان خاطرنشان کرد: تمام تلاش گروه «نون. خ.» بر کاری بامحتواتر و جذاب‌تر است و از هیچ‌کوششی در این راه دریغ نمی‌کنیم تا «نون. خ.۲» ۲۵ قسمتی برای ایام رمضان شبکه یک سیما آماده نمایش شود و یک‌بار دیگر شاهد رضایت مردم ایران باشیم.

.

فصل اول این سریال تلویزیونی از امشب ساعت ۲۱ روی آنتن شبکه آی‌فیلم می‌رود‌. 

ارسال نظر