تماس با ما درباره ما
کد خبر: 736

مهران رجبی از کمبود فیلم های حوزه دفاع مقدس می گوید

سینماآنلاین: باتوجه به اینکه این روزها داستان جذاب و متن خوبی برای تولید فیلم های حوزه دفاع مقدس وجود ندارد کمتر شاهد ساخت فیلم هایی با این مضمون هستیم.

داستان جذابی برای فیلم های دفاع مقدس نداریم

به گزارش سینماآنلاین، مهران رجبی هنرپیشه موفق کشورمان با بیان مطلب فوق افزود: متاسفانه با وجود تنوع موضوعات در حوزه دفاع مقدس و یادگارهایی که از هشت سال جنگ تحمیلی وجود دارد می توان فیلم های زیادی تولید کرد که به دلیل نبود متن خوب و عدم ارایه داستان های جذاب در این زمینه شاهد فیلم های کمی در این زمینه هستیم. ضمن اینکه اعتقاد دارم اگر در این زمینه فیلم ساخته نشود بهتر است تا فیلم بی کیفیت تولید شود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا تهیه کنندگان و کارگردانان در این کم کاری نقش دارند گفت: به طور قطع و یقین اهالی سینما علاقه مند به ساخت فیلم های دفاع مقدسی هستند اما همانطور که گفتم نبود متون خوب باعث شده تا طی سال های اخیر کمتر شاهد ساخت فیلم های موفق در این زمینه باشیم.

رجبی در مورد شرایط اکران این روزهای سینمای کشور هم گفت: من فکر می کنم اگر فیلم هایی با مضمون مورد علاقه مردم ساخته شود سالن های سینما مملو از تماشاگر خواهد بود و این روزها نیز شرایط اکران بد نیست اما نیاز است تا با تولید فیلم های کیفی این حضور پررنگ تر شود.

رجبی در ادامه در زمینه فعالیت های هنری که دارد نیز گفت: درحال حاضر مشغول بازی در سریال هشتاد وهفت متر کیانوش عیاری هستم که حدود  دو سال درگیر آن هستیم. امیدوارم فعالیتی که با حضور جمعی از بهترین های سینمای ایران در حال انجام است در زمان پخش نیز مورد توجه مردم قرار گیرد.

                                                                                                                                                                                                                        گفت و گو : حسن شجاعی

ارسال نظر