تماس با ما درباره ما
کد خبر: 698

اوج محافظه کاری سریالی بدون بازیگر زن!

سینماآنلاین: خبردار شدیم مدتی است ساخت «آقازاده» سریال جدید حامد عنقا در شبکه نمایش خانگی بدون هیچ خبر و سر و صدایی شروع شده و احتمالا داستان سریال، دلیل اصلی این سکوت خبری است.

شروع تصویربرداری «آقازاده» در سکوت خبری

به گزارش خبرنگار سینماآنلاین، داستان «آقازاده» دست روی موضوعات حساسی گذاشته و سوژه بسیار ملتهبی دارد که تا حدودی مربوط به اتفاقات سیاسی-اجتماعی چند سال اخیر کشور است ولی اینکه داستانش دقیقا درباره چه طیف و چه جناحی است هنوز مشخص نشده. جالب است محافظه کاری تیم سازنده در دادن اطلاعات به عوامل خود سریال هم رسیده و بازیگران اصلی سریال هم فیلمنامه کاملی در اختیار ندارند و جز عنقا و بهرنگ توفیقی کارگردان «آقازاده» کسی داستان کامل را دقیقا نمی داند حتی وزارت ارشاد!! البته ما به محض اینکه از داستان سریال خبردار بشویم آن را منتشر خواهیم کرد.


نکته جالب دیگر اینکه با وجود شروع پروژه نه تنها عکسی از تست گریم، صحنه یا پشت صحنه منتشر نشده بلکه فقط نام بازیگران مردی مثل امین تارخ، مهدی سلطانی، جمشید هاشم پور، کامبیز  دیرباز و امین حیایی رسانه ای شده و گویا این سریال هیچ بازیگر زنی ندارد! حالا داستان چیست که حتی یک شخصیت زن هم در سریال وجود ندارد باید منتظر بمانیم.


پس از انتشار چند خبر از بازیگران «آقازاده»، این روند هم متوقف شد و به نظر می آید آنها نسبت به درز هر خبر و نکته ای درباره موضوع کار مراقبت می کنند.

 

ارسال نظر