تماس با ما درباره ما
کد خبر: 695

اکران های پاییزی از راه رسیدند

سینماآنلاین: اکران پاییزی سینمای ایران با ۴ فیلم سینمایی از دیروز آغاز شد.

چهار فیلم جدید برای آشتی مردم با سینما

به گزارش سینماآنلاین، چهار فیلم «شاه کش»، «مردی بدون سایه»، «کلوپ همسران» و «کروکودیل» اکران ابتدای پاییزی سینمای کشور را در قرق خود خواهند داشت. در ادامه با این چهار فیلم بیشتر آشنا می شوید:

*شاه کش

فیلم سینمایی «شاه کش» به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه کنندگی عباس نادران در گروه سینمایی آستارا در سینماهای کشور اکران شده و دومین اثر سینمایی وحید امیرخانی بعد از «در مدت معلوم» به شمار می رود. در این اثر سینمایی بازیگرانی چون مهناز افشار، هادی حجازی‌فر، مهدی کوشکی، علیرضا کمالی، فرید سجادی حسینی، پیمان مقدمی و مجید صالحی حضور دارند.در خلاصه داستان فیلم «شاه کش» آمده است: «گوزن قرمز از پشت صخره یخ‌زده، نگاهی به مرد شکارچی که سیگاری دود می‌کند می‌اندازد. گرگ، مچاله از سرما سرفه‌ای می‌کند. گوزنِ قرمز: می‌خواد چی کار کنه؟ گرگ: نمیدونه می‌خواد چی کار کنه. گوزنِ قرمز: اینا که نمی‌دونن می‌خوان چی کار کنن خطرناک‌ترن… من برمی‌گردم.» این فیلم در رده بندی سنی سینمایی رده ۱۲+ را به خود اختصاص داده است.

 

*مردی بدون سایه

«مردی بدون سایه» به کارگردانی و تهیه کنندگی علیرضا رییسیان در گروه سینمایی فرهنگ اکران می شود، این فیلم هفتمین اثر سینمایی رییسیان است، این کارگردان پیش از این و در سال ۱۳۹۳ فیلم سینمایی «دوران عاشقی» را ساخته بود، در این فیلم نیز همانند اکثر آثاری که تا به امروز ساخته است، لیلا حاتمی به عنوان بازیگر حضور دارد. لیلا حاتمی، امیر آقایی، فرهاد اصلانی، علی مصفا، نادر فلاح، گوهر خیراندیش و نسیم ادبی بازیگران این فیلم سینمایی هستند. در خلاصه داستان این فیلم آمده است: «ماهان کوشیار درگیر ساخت فیلمی درباره قتل‌های زنجیره ای است که زندگی خود را تحت تاثیر قرار می دهد.» این فیلم در رده بندی سنی سینمایی رده ۱۲+ را به خود اختصاص داده است.

*کلوپ همسران

«کلوپ همسران» به کارگردانی و تهیه کنندگی مهدی صباغ زاده در گروه سینمایی ایران نمایش داده می شود. «کلوپ همسران» بیست و نهمین فیلم این کارگردان است. آخرین فیلمی که از صباغ زاده در سینماهای کشور اکران شد «خانه کاغذی» در سال ۹۵ است.محمدرضا شریفی‌نیا، میترا حجار، شقایق فراهانی، محمدرضا هدایتی، علی انصاریان، بیژن بنفشه‌خواه، سمیرا حسن‌پور، رضا بنفشه‌خواه و گوهر خیراندیش از جمله بازیگران این اثر سینمایی هستند.فیلم داستان ۳ مرد است که در اجتماع از موقعیت عالی و قدرت و اقتدار برخوردار بوده ولی در منزل از همسران خود بشدت حساب می برند تا اینکه روزی گیر کردن این ۳ مرد در آسانسور با یک خانم غریبه سرآغاز فرار از دست همسران خود می شود که به کمک یک گروگان گیر به جزیره کیش پناه می برند. این فیلم در رده بندی سنی سینمایی رده ۱۵+ را به خود اختصاص داده است.

*کروکودیل

«کروکودیل» به کارگردانی مسعود تکاور و تهیه کنندگی عزت الله جامعی ندوشن در گروه آزادی به نمایش گذاشته می شود. در این فیلم بازیگرانی چون کوروش تهامی، اندیشه فولادوند، حسین مهری، الهه حصاری، رضا یزدانی، علیرضا مهران، رامین پرچمی، افسانه چهره آزاد و رامتین خداپناهی حضور دارند. این فیلم که یک فیلم با فضایی حادثه ای است، داستان چند جوان است که می خواهند از مسیری سریع اما پر خطر، همه چیز را یک شبه بدست بیاورند، اما …

 

ارسال نظر