تماس با ما درباره ما
کد خبر: 637

عباس رافعی کارگردان سینما در گفت و گو با سینماآنلاین:

سینماآنلاین: عباس رافعی تهیه کننده و کارگردان سینما از اخذ پروانه ساخت فیلم «شکست زمان» خبر داد .

باید ذائقه مخاطب ایرانی را تغییر دهیم

به گزارش سینماآنلاین، رافعی که آثاری چون کیمیا و خاک و آزادراه را در کارنامه خود دارد این بار قصد ساخت فیلمی با ساختاری مدرن و متفاوت نسبت به آثار قبلی خود را دارد. 

نویسنده، تهیه کننده و کارگردان این فیلم خود اوست و فیلم قرار است در 20 مهر ماه کلید بخورد .

رافعی درباره این فیلم گفت : بر خلاف فیلم های گذشته ام، این فیلم  ژانر اجتماعی، حادثه ای دارد که در تهران امروز روی می دهد. وقایع فیلم در دوساعت اتفاق می افتد که همان زمان را روی پرده سینما می بینیم،  اما در فیلم  زمان می شکند و با شکست زمان مواجه هستیم . 

وی افزود :  فرم مدرن این فیلم در سینمای غرب به دفعات استفاده شده است، اما در ایران «شکست زمان » جزو اولین های این گونه روایت است .

رافعی در پاسخ به سوال خبرنگار سینماآنلاین که آیا این گونه فرم و نوع روایت مورد استقبال مخاطب ایرانی قرار می گیرد گفت :باید ذائقه مخاطب ایرانی را که به روایت کلاسیک قصه گویی عادت کرده را تغیر دهیم .

 وی همچنین در پاسخ به سوالی مبنی بر پیش بینی گیشه و فروش فیلم گفت: این فیلم چون رویکرد جدید من به حساب می آید و سعی کرده ام اکشن هم داشته باشد به نظر می تواند فروش خوبی داشته باشد، چون این روز ها فیلم ها روی پرده یا کمدی است یا اجتماعی تلخ.

وی درباره عوامل فیلم نیز گفت : فعلا حضور علیرضا برازنده به عنوان مدیرتصویربرداری قطعی شده و از بازیگران هم با امیرآقایی صحبت هایی داشتیم که هنوز قطعی نشده است .

گفتنی است این فیلم محدودیت سنی خاصی ندارد و برای حضور در جشنواره فیلم فجر آماده می شود .

                                 
                                                                                                                     گفت و گو : محمدجواد خدامی

 

ارسال نظر