تماس با ما درباره ما
کد خبر: 630

برای گرفتن نقش، به توانایی خودم متکی هستم

سینماآنلاین: فیلم سینمایی«زنبور کارگر» در ژانری اجتماعی و پرالتهاب به نویسندگی سعید نعمت الله به پایان رسیده و اولین اکران آن در جشنواره فیلم فجر صورت خواهد گرفت.

حسین مهری در گفت و گو با خبرنگار «سینماآنلاین»:

حسین مهری بازیگر جوان سینمای کشور در گفت و گو با خبرنگار «سینماآنلاین» با بیان مطلب فوق افزود: در حال حاضر با داشتن چند پیشنهاد کاری فعلا مشغول پروژه ای نیستم و مشغول کارهای شخصی هستم.


وی در پاسخ به این سوال که چرا بعد از این همه مدت فیلم سینمایی کروکودیل اکران نشده گفت: خیلی اطلاعات کاملی از ماجرا ندارم ولی فکر می کنم به دلیل زمان اکران و موضوعات مربوط به شرکت پخش است که هنوز اکران انجام نشده ، ولی طبق آخرین اطلاعات قرار است تا چند وقت دیگر اکران شود.


وی در پاسخ به این پرسش که  شما اولین بار با سیروس مقدم به تلویزیون معرفی شدید و کار کردن با ایشان را چگونه ارزیابی می کنید گفت: من ابتدا سال 72 وارد تلویزیون شدم ولی اولین بار با مجموعه «زیر هشت» سیروس مقدم دیده شدم. سیروس مقدم آدم شریف و بسیار دوست داشتنی است و فارغ از حاشیه ها فعالیت می کنند و جزو کارگردان های خوب و حرفه ای تلویزیون و سینما به شمار می رود.


مهری در مورد نقش کوتاهش در فیلم سینمایی «زرد» عنوان کرد: من به خاطر رفاقت و صمیمی که با مصطفی نقی زاده داشتم این نقش را قبول کردم و خدا را شکر با بازخورد خیلی خوبی هم روبه رو شدیم.


وی همچنین در مورد محمدحسین مهدویان کارگردان  ماجرای نیم روز 1 و 2 و نقش هایی که در این فیلم ایفا کرده گفت: مهدویان جزو دغدغه مندترین و پر تلاش ترین کارگردانانی است که تا به حال با او کار کرده ام. او از جمله افراد پرتلاشی است که همیشه علاقه مند به کارهای خیلی سخت و طاقت فرساست.


این بازیگر  در آخر خاطرنشان کرد: برای گرفتن کار همیشه تلاش کردم براساس توانمندی های خودم فعالیت کنم. من 25 سال پیش این کارو شروع کردم و همیشه صادقانه به این کار نگاه کردم و فقط سعی کردم با تمرین فراوان خودم را قوی کنم. شاید یکی از مشکلاتی که باعث شده این روزها بسیاری از بازیگران در جایگاه اصلی خود حضور نداشته باشند بحث آموزش درست باشد که باید این موضوع به دقت مورد توجه علاقه مندان به این حرفه قرار گیرد.

                                                                                                                               
                                                                                                                                    گفت وگو:احسان صادقی

 

ارسال نظر