تماس با ما درباره ما
کد خبر: 616

ارشاد پیگیر موضوع بیمه درمانی صندوق اعتباری هنر باشد

سینماآنلاین: به دنبال بیانیه انجمن صنفی فیلمنامه‌نویسان سینمای ایران درخصوص اعتراض به روند بیمه اعضای این انجمن، حجت قاسم‌زاده اصل، نایب رئیس این انجمن در گفت و گو با «سینما آنلاین» به سوالات خبرنگار ما پاسخ داد.

نایب رئیس صنفی انجمن فیلمنامه‌نویسان سینمای ایران در گفت وگو با «سینما آنلاین» :

به گزارش خبرنگار سینماآنلاین، وی ضمن تاکید بر اینکه شایسته نیست در شرایط موجود برای همکاران این حوزه نارضایتی ایجاد شود گفت: اهمیت به حوزه سلامتی هنرمندانی که با همه وجود برای اعتلاء فرهنگ کشور تلاش می کنند وظیفه متولیان فرهنگی کشور است و انتظار می رود در شرایطی که فضای اقتصادی خوبی بر جامعه حکمفرما نیست بیش از این بر اعضای انجمن فشار وارد نشود.


قاسم زاده ادامه داد: در بیانیه صادره تاکید شده تا به سلامت همکاران انجمن توجه شود تا بتوانند بدون دغدغه فعالیت کنند. ضمن اینکه فرایند ارسال مدارک و دریافت هزینه های درمانی زمانبر شده و گاها به 2 ماه می رسد و این شرایط را برای همکاران ما دشوار کرده است.


نایب رئیس صنفی انجمن فیلمنامه‌نویسان سینمای ایران با اشاره به اینکه صندوق اعتباری هنر موظف است که در حداقل زمان ممکن مدارک همکاران را بررسی و هزینه را پرداخت نماید افزود: اکثر همکاران ما در انجمن در شرایطی سنی هستند که نیازمند مراجعه به مراکز درمانی بوده و باید از این نظر امنیت روانی لازم را داشته باشند. به همین خاطر از مسئولان وزارت ارشاد تقاضا داریم تا با جدیت این موضوع را پیگیری کرده و زمینه را برای رفع مشکل پیش آمده فراهم کنند.

 

 

ارسال نظر