تماس با ما درباره ما
کد خبر: 566

این روزها کسی برای مردم فیلم نمی سازد

سینماآنلاین: علی روئین تن از کارگردانان و تهیه کنندگان سینمای کشور در مورد چرایی عدم ساخت فیلم اکبرشاه، نبود بودجه لازم برای ساخت این پروژه را دلیل اصلی آن عنوان کرد.

علی رویین تن در گفت و گو با سینما آنلاین:

روئین تن در گفت و گو با سینماآنلاین ضمن بیان مطلب فوق افزود: باتوجه به اینکه بودجه لازم برای شروع این کار آماده نشد و همچنین فرامرز قریبیان  به دلیل همکاری با اقای حاتمی کیا در کنار ما نبودند و این پروژه در آینده نزدیک با تامین اعتبار لازم کلید خواهد خورد.

وی با اشاره به اینکه درحال حاضرهیچ فعالیتی در حوزه کارگردانی ندارم تصریح کرد: به جزحضور در هیئت داوران جشنواره فیلم‌های ورزشی مسئولیت دیگری ندارم.

این کارگردان درخصوص دلایل کم فروشی برخی فیلم ها در ماه های اخیرسینمای کشور گفت: درحال حاضر عوامل مختلفی در این کم فروشی دخیل هستند که یکی از مهمترین دلایل آن را  می توان به اکران تمامی فیلم های پرهیاهو در ماه های نخست سال اشاره کرد.

روئین تن ادامه داد: باتوجه به این موضوع، فیلم هایی که این روزها در حال اکران هستند از لحاظ تبلیغات و اطلاع رسانی برنامه خاصی برای آنها تدارک دیده نشده و آنچنان که بایسته و شایسته است مورد اقبال عمومی قرار نگرفته اند.

وی با اشاره به اینکه باتوجه به شرایط اقتصادی جامعه خرید بلیت سینما در سبد خرید مردم جزو اولویت های نخست نیست ادامه داد: این روزها شرایط اقتصادی مردم باعث شده تا دغدغه های دیگری به غیر از سینما داشته باشند و شاید این یکی دیگر از دلایل عدم رغبت مردم به حضور در سالن های سینماست.

روئین تن همچنین با تاکید بر اینکه این روزها کسی برای مردم فیلم نمی سازد و اکثرا رضایت سرمایه گذاران و افراد روشنفکر جامعه مدنظر تهیه کنندگان قرار دارد گفت: باتوجه به اینکه من هم بخشی از این جامعه هستم و در محل های عمومی با مردم در ارتباطم فکر می کنم مردم دغدغه های مهمی دارند که این روزها کمتر به آن توجه می شود. با اینحال من در ساخته های خود تلاش دارم تا این نگاه مردمی در کارهایم دیده شود و مورد اقبال مردم قرار گیرد.

                                                                                                                           گفت و گو: احسان صادقی

 

 

ارسال نظر