تماس با ما درباره ما
کد خبر: 55

سینماآنلاین: سیدجواد هاشمی با اشاره به اینکه پیش از این پروژه‌ای مانند «شهرگربه‌ها» را در ایران نداشته‌ایم بیان داشت: فیلمبرداری در شهریور ماه آغاز می‌شود و بازی امین زندگانی قطعی شده است. همچنین مذاکراتی با فرهاد آئیش و الیکا عبدالرزاقی داشته‌ایم.

 «شهر گربه‌ها» تجربه‌ای جدید در سینمای ایران

 سیدجواد هاشمی به سینماآنلاین گفت: در حال حاضر  مشغول پیش‌تولید فیلم «شهر گربه‌ها» هستم که پس از اخذ پروانه ساخت کلید می‌خورد، فیلم «تورنادو» را در نوبت اکران دارم و همچنین پروانه‌ ساخت «تورنادو ۲» را هم دریافت کرده‌ام.
وی با اشاره به اینکه پیش از این پروژه‌ای مانند «شهر گربه‌ها» را در سینمای ایران نداشته‌ایم، افزود: این فیلم سینمایی در مرحله‌ ساخت دکور، آکسسوار، دوخت لباس، طراحی گریم و آماده‌سازی ویژوال افکت است که پروژه‌ی بسیار سخت و پرهزینه‌ای به حساب می‌آید. مصمم هستیم تا فیلم‌برداری را از اوایل شهریور ماه آغاز کنیم.
هاشمی ادامه داد: مرحله‌ انتخاب بازیگر را پشت‌سر می‌گذاریم که امین زندگانی قطعی در فیلم ما حضور دارد و با فرهاد آئیش و الیکا عبدالرزاقی هم صحبت کرده‌ایم که در مرحله‌ عقد قرارداد با آنها هستیم.در این فیلم بازیگران با گریم‌های سنگین و خاص مثل فیلم «پیشونی سفید» مقابل دوربین قرار می‌گیرند که البته ما یک بازیگر سه بعدی هم داریم که فکر می‌کنم مثل این فیلم در ایران نداشته‌ایم.
کارگردان «پیشونی سفید» درباره دیگر فعالیت‌هایش گفت: پیشنهاد ساخت سریال «پیشونی سفید» به من شده اما خیلی جدی نیست و فعلا فقط به ساخت این سریال فکر می‌کنم که آیا امکانش وجود دارد یا خیر. این یک سریال انیمیشن قسمت‌های ۲۰ دقیقه‌ای با قصه‌های مجزا خواهد بود که پیشونی سفید محور قصه‌های آن است.
وی افزود: به هر حال ساخت انیمیشن به سرمایه‌ زیادی نیاز دارد و تهیه‌کننده‌ خصوصی باید بپذیرد که این کار را انجام دهد و امیدوارم ما با مشارکت تلویزیون و موسسه‌ صبا بتوانیم ساخت این انیمیشن را انجام دهیم.

 

 

ارسال نظر