تماس با ما درباره ما
کد خبر: 508

فرزین محدث: یک دوره برای سینما انتظار می‌کشیدم

سینماآنلاین: سینما قوانین نا‌نوشته‌ای دارد و من تنها کاری که میکنم این است که سالم زندگی کنم.

از پیشنهاد مدیری برای بازی در هیولا به شدت استقبال کردم

فرزین محدث در گفت و گو با سینماآنلاین گفت:در حال حاضر هیچ پیشنهاد تصویری ندارم  البته ۲تا فیلم کوتاه بهم پیشنهاد شده که دارم بهشون فکر میکنم. یک دوره‌ای بود که برای سینما انتظار میکشیدم اما الان سینما را به لقایش بخشیدم چون من در سن ۴۰ سالگی دیگر اون شور و شوق را ندارم.


وی اضافه کرد: سینما قوانین نا‌نوشته‌ای دارد و من تنها کاری که میکنم این است که سالم زندگی کنم مثل استاد نصیریان که در سن ۸۵ سالگی هنوزهم به وی پیشنهاد بازی میشود که به جوانان نمیدهند چون نمیتوانند مثل ایشان کار کنند.


وی با اشاره به اجرای نمایشی به نام «این یک اعتراف است» گفت: این کار را تنهایی به روی صحنه برده‌ام و بسیاری از دوستان بازیگر باورشان نمیشد که همچین کار سختی را تنهایی اجرا کنم.

در حال حاضر مشغول تدریس هستم و فعلا هدفم برای آموزش است البته من خودم را استاد نمیدانم ولی به عنوان یک معلم دوست دارم تجربیاتم را  در اختیار کسانی قرار بدهم که عاشق این حرفه هستند.


این بازیگر سینما در مورد حضور کمرنگش در محافل و جشنهای سینمایی عنوان کرد: من به هیچکدام از جشنواره‌هایی مثل«جشن خانه سینما» نمیروم چون اصلا من را دعوت نمیکنند شاید هنوز من را به عنوان یک بازیگر نمی‌شناسند پس من هم سعی میکنم در این مراسم‌ها حضور پیدا نکنم.


وی دوباره از قوانین نانوشته سینما یاد کرد و گفت: من فیلم سینمایی«شاعر زباله‌ها» را بازی کردم و این فیلم توقیف شد و پس از چند سال، در سال 90 در یک دوره یکماهه اکران شد و خیلی هم در آن مدت‌کوتاه، مورد استقبال قرار گرفت ولی چه فایده که سریع از اکران برداشتند.

او در مورد سریال «هیولا» و همکاری با مهران مدیری گفت: من از خیلی وقت پیش دوست داشتم با مهران مدیری کار کنم و وقتی او به من پیشنهاد داد خیلی خوشحال شدم. مدیری نسبت به کارهای قبلیش یک اثر متفاوت خلق کرده است. او برای ۲۰ قسمت این سریال یک دوره ۷ ماهه فیلمبرداری را گذراند. حسنی که مدیری دارد می‌داند چه کار میخواهد بکند و به شدت سرکار آرامش دارد و می‌توانی به او پیشنهاد بدهی و اگر خوب باشد قبول می‌کند.

وی در آخر درباره‌ی کمال تبریزی گفت: اولین کار سینمایی من بازی در فیلم «مارمولک»که تجربه خیلی خوبی برای من بود. آقای تبریزی خیلی باهوش‌اند و می‌دانند  چهکار میکنند و جزو کارگردان‌های درجه یک هستند.

 

ارسال نظر