تماس با ما درباره ما
کد خبر: 49

مدت‌هاست از بیماری تلویزیون رها شده‌ام

سینماآنلاین: کارگردان «کارگاه علوی» تلویزیون را بیماری عنوان کرد که از آن رها شده‌ است و افزود: نمایشنامه‌ای نوشته‌ام که آن را امسال با گروهی جوان و خارج از تهران روی صحنه خواهم برد.

حسن هدایت کارگردان تئاتر شد

حسن هدایت کارگردان آثاری چون «گراندسینما»  و سریال «کارآگاه علوی» در گفتگو با سینماآنلاین درباره دوری از فضای فعالیت گفت: طیف جدید سرمایه‌گذاران سینما امروزه بیشتر به سمت ساخت آثاری جنجالی و صرفا بفروش گرایش دارند و این غالبا به ساخت کارهایی ختم می‌شود که فراموش‌شدنی و سطحی‌اند.
وی ادامه داد: من فیلمنامه‌های زیادی دارم اما به دلایلی که برشمردم، کاری نساختم. گرچه همیشه دست به قلم بوده‌ام و برای هرمدیایی غیر از تلویزیون نوشته‌ام اما صرفا به قصد ساختن نمی‌نویسم.

 هدایت با اشاره به تمایلش برای فعالیت در عرصه تئاتر اضافه کرد: درحال حاضر نمایشنامه‌ای نوشته‌ام که آن را گروهی جوان در شهر دیگری غیر از پایتخت اجرا خواهند کرد و این اتفاق قطعا امسال خواهد افتاد. حضور در عرصه تئاتر بدون تجربه قبلی برای من اتفاق می‌افتد در نتیجه ترجیح می‌دهم در این آزمون از فضای کوچک‌تری شروع کنم.

کارگردان «کارگاه علوی» تلویزیون را بیماری عنوان کرد که خوشبختانه از آن رها شده است و افزود:  تلویزیون با برنامه‌های کپی شده از برنامه‌های خارجی به مقابله با تهاجم فرهنگی برخاسته و این نکته جالبی است.

 

 

ارسال نظر