تماس با ما درباره ما
کد خبر: 46

یک قصه رئال فانتزی و جوانانه

سینماآنلاین: یوسف صمدزاده تهیه‌کننده «به دستانم نگاه کن» درباره این فیلم گفت: اصل داستان در فضای زندگی کودکان کار و دارالتأدیب می‌گذرد و یک قصه رئال فانتزی جوانانه دارد.

کودکان کار و  دارالتأدیب سوژه «به دستانم نگاه  کن»

یوسف صمدزاده تهیه‌کننده سینما در گفتگو با سینماآنلاین درباره فیلم «به دستانم نگاه کن» به کارگردانی و نویسندگی بیژن موسوی کاشانی که پروانه ساخت آن را اخیرا دریافت کرده، گفت: به زودی و پس از اینکه پروانه ساخت به دست گروه تولید برسد پیش تولید را آغاز خواهیم کرد.
وی با بیان اینکه فیلم نیاز به جلوه‌های ویژه کامپیوتری زیادی دارد، افزود: «به دستانم نگاه کن» یک قصه رئال فانتزی جوانانه دارد. اصل داستان در فضای زندگی کودکان کار و دارالتأدیب می‌گذرد؛ اما قهرمان قصه نوعی نیروی ماوراءالطبیعه پیدا می‌کند و با این نیرو دست به کارهای خارق‌العاده می‌زند که بخش فانتزی داستان را تشکیل می‌دهد. 
صمدزاده تصریح کرد: دو شخصیت اصلی فیلم سن کمی دارند که باید بازیگران آنها را از طریق تست انتخاب کنیم؛ اما در کنارشان از بازیگران شناخته شده و مطرح هم استفاده خواهیم کرد.
این تهیه‌کننده سینما درباره حضور فیلم در جشنواره فیلم فجر سال آینده گفت: با توجه به زمان آماده شدن فیلم برای اکران در مورد حضور این فیلم در جشنواره یا اکران آن تصمیم‌گیری می‌کنیم.

 

ارسال نظر