تماس با ما درباره ما
کد خبر: 45

انتقاد کارگردان «گشر» از عملکرد صانعی‌مقدم

سینماآنلاین: کارگردان فیلم «گشر» از عملکرد صانعی مقدم در گروه سینمایی هنروتجربه انتقاد کرد و افزود: تا زمان مدیریت فعلی هنروتجربه فیلم‌هایم را در این گروه اکران نخواهم کرد.

فیلم‌هایم را در هنر و تجربه اکران نمی‌کنم

وحید وکیلی‌فر، نویسنده و کارگردان  «گشر» و «تابور» درباره فعالیت‌های اخیرش به سینماآنلاین گفت: سال گذشته فیلمبرداری «IranK9» که از تولیدات مشترک ایران و کانادا است را به پایان رساندم. پیش از این نیز فیلم «یونس» را ساخته بودم و با وجود عقد قرارداد با هنروتجربه نمایش آن به تعویق افتاد و این تاخیر باعث کهنه شدن موضوع فیلم و دیده نشدنش شد.
وی با اشاره به آخرین دوره‌ای که جشنواره فیلم فجر بخشی را به فیلم‌های هنروتجربه اختصاص داده بود، افزود: در آن سال «یونس» برای نمایش انتخاب شد؛ اما آقای ایوبی و گروه‌شان آن را تفسیر برانگیز قلمداد کردند و پروانه نمایش فیلم در فجر صادر نشد، اما نهایتا دو ماه بعد از جشنواره پروانه نمایش گرفت.
کارگردان «گشر» با تاکید براینکه فیلم «IranK9» را در هنرو تجربه اکران نمی‌کنم، تصریح کرد: گروه هنرو تجربه بعد از آقای علم‌الهدی روند رو به پیشرفتی نداشته است و هر اثر دیگری که بسازم در دوره مدیریت جعفر صانعی‌مقدم اکران نخواهم کرد. 

ارسال نظر