تماس با ما درباره ما
کد خبر: 443

اتفاقات عجیب و غریب در جشنواره کودک

سینماآنلاین: جشنواره فیلم کودک امسال آرام و کم‌حاشیه و منظم‌تر از سال‌های گذشته برگزار شده اما اتفاقات عجیبی که در سال‌های اخیر معمول شده، گریبان این جشنواره را هم گرفته است.

گزارشی از حواشی جشنواره فیلم کودک و  نوجوان در اصفهان

به گزارش سینماآنلاین، از اصفهان خبر می‌رسد دست‌اندرکاران یکی از فیلم‌های حاضر در جشنواره فیلم کودک، برای فیلم خود استراتژی تبلیغاتی/سیاسی طراحی کرده است. سازندگان این فیلم که علی‌رغم هدف‌گذاری محتوایی قابل‌قبولش به دلیل خامدستی علیه خودش عمل کرده و حتی نظر داوران کودک و نوجوان را جلب نکرده، بنا دارند با شانتاژ رسانه‌ای فضا را به‌گونه‌ای ترسیم کنند که فیلم‌شان، فیلم مهمی است و اگر داوران جشنواره فیلم کودک به آن توجه نکنند، یک برخورد سیاسی صورت گرفته است! طراحان این بازی رسانه‌ای حرکت خود را با شلوغ‌کاری در نشست خبری این فیلم آغاز کردند...

از اصفهان خبر می‌رسد برخی خبرنگاران که به‌دلیل اهمال در ثبت‌‌نام از حضور در جشنواره کودک بازماندند و نتوانستند از راه‌های میان‌بر به اصفهان برسند، به جاده خاکی زده‌اند و به خبرنگارانی که به اصفهان رفته‌اند گزارش‌هایی علیه جشنواره سفارش داده‌اند تا بلکه در یک عملیات باج‌خواهی‌، بتوانند خود را به دو روز آخر برسانند!

خبرسازی و اشتراک‌گذاری خبر جعلی در فضای مجازی به اسم شفاف‌سازی و عدالت‌جویی، در کنار سی و سه پل هم اتفاق می‌افتد اما تو باور نکن!

 

ارسال نظر