تماس با ما درباره ما
کد خبر: 43

جهانگیرالماسی: ۹۰ دقیقه راش دست نخورده دارم!

سینماآنلاین: جهانگیر الماسی از گرفتن پروانه ساخت دو مستند «مسجد جامع شهر رم» و «گسترش زبان فارسی» خبرداد که به دلیل عدم حمایت‌های مالی تا کنون موفق به ساخت هیچ کدام نشده است.

پروانه ساخت دو مستند را گرفته‌ام

جهانگیر الماسی بازیگر و کارگردان سینمای ایران در گفتگو با سینماآنلاین درباره آخرین فعالیت‌های خود گفت: پروانه ساخت دو مستند «مسجد جامع شهر رم» و «گسترش زبان فارسی» را مدتی است گرفته‌ام اما به دلیل نبود حمایت‌های لازم، هر دو پروژه‌ در حال حاضر راکد است.
وی مستند «گسترش زبان فارسی» را حائز اهمیت دانست و تصریح کرد: این مستندبه نقش زبان فارسی در گسترش ارتباطات جهانی در دل جاده ابریشم می‌پردازد.
الماسی همچنین به تدوین مجدد فیلم  سینمایی«رنج و سرمستی» اشاره کرد و افزود: پس از پایان فیلمبرداری به دلیل نزدیک بودن به ایام جشنواره فجر شش سال پیش، تدوینی شتابزده داشت و قرار بر بازنگری و تدوین مجدد بود؛ اما با وجود حدود ۹۰ دقیقه راش دست نخورده هنوز این اتفاق میسر نشده است.
این هنرمند به نگارش فیلمنامه‌هایی با موضوع زلزله در غرب و سیل در جنوب کشور اشاره کرد که تا کنون به مرحله ساخت نرسیده است و تصریح کرد: این موضوع در حالی‌ است که طرح‌ها و فیلمنامه‌هایی با کیفیتی به‌‌مراتب ضعیف‌تر از کارهای من ساخته می‌شود.

 

ارسال نظر