تماس با ما درباره ما
کد خبر: 395

محمد کاسبی و افسوس‌ بزرگ‌اش در آستانه 70 سالگی

سینماآنلاین: محمد کاسبی گفت: تأسفم این است که 69 ساله‌ شده‌ام و دارم وارد هفتاد سالگی می‌شوم. به هر حال آدم وقتی سنش بالا می‌رود، به مرور تحلیل می‌رود و حیف که من در این دوران نتوانستم در کارهای جدید حضور داشته باشم

باند بازی در قبل و بعد از انقلاب، طبیعت کار ما بوده!

محمد کاسبی درباره کم کاری‌اش به سینماآنلاین گفت: «تقریبا دو سالی می‌شود که کار جدیدی انجام نداده‌ام، پیش از این چهار سال هم بوده که کار نکرده باشم و به این روند عادت دارم. چند پیشنهاد هم داشتم که کارهای خوبی نبودند و آنها را نپذیرفتم. البته من همیشه در سینما و تلویزیون گزیده‌کار بوده‌ام.»

کاسبی با اشاره به سابقه حضور خود در سینما، تلویزیون و تئاتر توضیح می‌دهد: «اگر بخواهم از زمانی که تئاتر کار می‌کردم حساب کنم، 55 سال است که کار بازیگری انجام می‌دهم. یک روز یکی از مسئولین تلویزیون به مسئول دیگری توصیه می‌کرد که حیف است آقای کاسبی بیکار باشد اما من گفتم نیازی نیست شما من را به دیگری پیشنهاد دهید.» 

کاسبی همچنین از حساسیتش نسبت به کیفیت فیلمنامه‌ها گفت: «متن باید قابل قبول باشد، حتی حاضرم دستمزد نگیرم اما در کاری حضور داشته باشم که متن خوبی داشته باشد. من کار زیر خط فقر انجام نمی‌دهم و همیشه سعی کرده‌ام کارهایم در یک سطح باشند. تأسفم این است که 69 ساله‌ شده‌ام و دارم وارد هفتاد سالگی می‌شوم. به هر حال آدم وقتی سنش بالا می‌رود، به مرور تحلیل می‌رود و حیف که من در این دوران نتوانستم در کارهای جدید حضور داشته باشم.» 

او با اشاره به این که یکی از مدیران گفته بود «محمد کاسبی بازیگر خاصی است و حیف است که این همه مدت بیکار بماند.»، ادامه داد: «باند بازی هم قبل از انقلاب در تئاتر، سینما و تلویزیون بوده و هم بعد از انقلاب؛ این طبیعت کار ماست.» 

کاسبی همچنین درباره سریال «سه در چهار» که یک دهه پیش از تلویزیون پخش شد، گفت: «گرچه من از قسمت 17 تا یک قسمت مانده به آخر، در سریال «سه در چهار» بنا به دلایلی حضور نداشتم اما باید بگویم هیچ‌کدام از عوامل سریال «سه در چهار» تصور نمی‌کردند این مجموعه با چنین بازخوردی از سوی مردم مواجه شود».

 

 

ارسال نظر