تماس با ما درباره ما
کد خبر: 38

یک کمدی جنگی برای شبکه نمایش خانگی

سینماآنلاین: ایرانمنش با انتقاد به شرایط حاکم بر سینما و تلویزیون گفت: قبلا نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده تصمیم می‌گرفتند که یک فیلم یا سریال چگونه باشد اما در حال حاضر برخی بازیگران سینما و تئاتر تا تلویزیون و نمایش خانگی را در دست خود دارند.

ایرانمنش: سرمایه‌گذاران غالبا از سینما چیزی نمی‌فهمند

رضا ایرانمنش در گفتگو با سینماآنلاین گفت: با شرایط فعلی که در سینما و تلویزیون است، فقط افراد خاصی کار می‌کنند، اسپانسرها تنها برای همین افراد پول می‌گذارند و هنر پشتیبان و متولی واقعی ندارد.
 وی افزود: قبلا نویسنده، کارگردان و تهیه‌کننده تصمیم می‌گرفتند که یک فیلم یا سریال چگونه باشد و همه مشغول کار بودند، حالا بازیگرانی که شاید به تعداد انگشتان دست هم نباشند از سینما و تئاتر تا تلویزیون و نمایش خانگی را در دست خود دارند و شرط سرمایه‌گذارها حضور این افراد در پروژ‌ه‌هاست.
او گفت: سرمایه گذاران امروزی غالبا افرادی هستند که از سینما چیزی نمی‌فهمند و با آوردن بازیگر فیلمی پرفروش در فیلم دیگری که داستانش کپی درجه چندم همان فیلم است، قصد سود کردن در سینما را دارند.
این بازیگر در پایان گفت: در حال حاضر یک کار کمدی جنگی به نام «پنج روز مرخصی» را در دست دارم که قصد دارم آن را برای شبکه نمایش خانگی بسازم و کار تولید در اصفهان انجام خواهد شد.

 

ارسال نظر