تماس با ما درباره ما
کد خبر: 369

پایان انتظار طرفداران امیرحسین ثقفی

سینماآنلاین: «روسی» آخرین ساخته امیرحسین ثقفی از فردا به عنوان آخرین فیلم در مردادماه روانه اکران سینماها خواهدشد.

آغاز اکران «روسی» در سینماها پس از 2 سال
به گزارش سینماآنلاین، امیرحسین ثقفی که پیش از این «همه چیز برای فروش»، «مردی که اسب شد» و «مرگ کسب و کار من است» را ساخته بود، اسفند ۹۶ فیلمبرداری «روسی» را به پایان رساند.
 
در این فیلم که تهیه‌کنندگی آن را علی اکبر ثقفی انجام داده، بازیگران شناخته شده بسیاری ایفای نقش می کنند و پیش بینی می شود در گیشه تابستان امسال سهم قابل قبولی را به‌دست آورد و مخاطبان پرتعدادی را به سالن های سینما بکشاند.
 
همزمان با اعلام آغاز اکران «روسی» از چهارشنبه همین هفته، اولین پوستر این فیلم سینمایی پربازیگر منتشر شد. طراحی پوستر «روسی» را عرفان بهکار برعهده داشته است.

 

پیش از این علی‌اکبر ثقفی تهیه کننده «روسی» به دلیل تلاقی پیدا کردن دوره اکران این فیلم با ماه‌های محرم و صفر با اکران در این تاریخ مخالفت کرده بود اما ظاهرا پس از مذاکرات مختلف ثقفی پذیرفته است فیلمش از 30 مرداد روانه سینماها شود.

در فیلم سینمایی «روسی» به کارگردانی امیرحسین ثقفی که در سال گذشته علی رغم کیفیت بالای فیلم با بی مهری هیئت انتخاب امکان حضور در جشنواره فجر را از دست داد طناز طباطبایی، میلاد کی‌مرام، صابر ابر و امیر آقایی بازی می‌کنند.
«روسی» همانند دیگر آثار امیرحسین ثقفی به یک موضوع اجتماعی ملتهب می‌پردازد.
پخش «روسی» را موسسه فیلم آفرین به مدیریت علی آشتیانی پور بر عهده دارد و قرار است از روز چهارشنبه هفته جاری به جای فیلم سینمایی «نیوکاسل» در سرگروه پردیس سینمایی باغ کتاب اکران شود.

 

ارسال نظر