تماس با ما درباره ما
کد خبر: 364

تبریک حمیدی مقدم به سازندگان «در جستجوی فریده»

سینماآنلاین: مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی طی پیامی، انتخاب مستند «در جستجوی فریده» ساخته‌ی مشترک آزاده موسوی و کوروش عطایی به عنوان نماینده سینمای ایران جهت معرفی به نود و دومین دوره‌ی مراسم اسکار را تبریک گفت.

انتخابی که نوید روزهای متعالی‌تری برای سینمای ایران می‌دهد
به گزارش سینماآنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در متن این پیام آمده است: انتخاب و معرفی یک مستند ایرانی به آکادمی اسکار 2020‌، نشان از توجه متولیان امر به این مهم و توانایی، پویایی و استمرار کلیت سینمای ایران اعم از داستانی و مستند در مجامع بزرگ سینمایی جهان دارد. معرفی فیلمی مستند که به وجوه مختلف انسانی و عاطفی مردم کشورمان می‌پردازد به مراسم اسکار، نوید روزهای متعالی‌تری را برای سینمای ایران دارد.

همه‌ی این سال‌ها، سینمای مستند در کنار جریان فرهنگی سینمای داستانی، پیام‌آور صلح و نوع‌دوستی ایرانیان با جامعه جهانی بوده‌اند. مسرور و خوشحالیم که فیلمی مستند که واجد ارزش‌های انسانی ملت بزرگ ایران است، در مراسم اسکار 2020 شرکت می‌کند.

برای هنرمندان گرامی آزاده موسوی و کوروش عطایی و همه‌ی همکاران فیلم مستند «در جستجوی فریده» بویژه حمید نجفی‌راد، محمد حدادی، افشین عزیزی، حسن شبانکاره و انسیه ملکی که با حضور و همراهی در این پروژه، نقشی موثر در راه اعتلای سینمای پیشروی مستند ایران ایفا کردند، آرزوی سربلندی و موفقیت دارم.

محمد حمیدی‌مقدم
مدیرعامل مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی

 

ارسال نظر