تماس با ما درباره ما
کد خبر: 341

دو پیام تبریک به نماینده سینمای ایران در اسکار

سینماآنلاین: انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند و موسسه سینمایی «هنر و تجربه» انتخاب مستند «در جست‌وجوی فریده» برای ارائه به اسکار را به سازندگان این فیلم تبریک گفتند.

به گزارش سینماآنلاین، هیات مدیره انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند در پیامی انتخاب مستند «در جستجوی فریده» با کارگردانی و تهیه کنندگی آزاده موسوی و کوروش عطایی را تبریک گفت.

در متن پیام آمده است:

امروز سینمای مستند، سربرافراشته‌تر از همیشه پیشگام سینمای ایران است و اگر بستری درست برای نمایشِ آثار مستند فراهم می‌شد، پیش ترها شاهد این تصمیم درست می‌بودیم تا سینمای فرهنگسازِ مستند به عنوان نماینده‌ فرهنگ ایران‌زمین برگزیده شود.

 اکنون انجمن صنفی کارگردانان سینمای‌مستند خوشحال و خرسند است که این رویداد فرخنده رقم خورد و شایسته است به سینمای مستند ایران و خانم آزاده موسوی و کوروش عطایی کارگردان مستند در جست و جوی فریده  شادباش بگوییم، باشد که این تصمیم سرآغاز تغییر رویکرد مدیران برای فراهم ساختن نمایش آثار ارزشمند مستند باشد تا مخاطبان ایرانی با گنجینه‌های فرهنگی سرزمین‌شان بیش از پیش آشنا گردند.

همچنین موسسه سینمایی «هنر و تجربه» انتخاب مستند «در جستجوی فریده» که پیش از این در گروه اکران شده است، به عنوان نماینده ایران در اسکار را تبریک گفت.

به گزارش امور ارتباطات و اطلاع رسانی موسسه هنر و تجربه، در پی انتخاب فیلم مستند «در جستجوی فریده» ساخته آزاده موسوی و کوروش عطایی به عنوان نماینده سینمای ایران در اسکار ۲۰۲۰، موسسه سینمایی «هنر و تجربه» این موفقیت را به سینمای مستند کشور و این دو فیلمساز تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

سرکار خانم آزاده موسوی و جناب آقای کوروش عطایی

انتخاب فیلم مستند «در جستجوی فریده» به عنوان نماینده سینمای ایران در اسکار 2020 را به شما تبریک عرض کرده و امید داریم این فیلم که در اکران عمومی در کشور نیز با اقبال مردم و منتقدان مواجه شد در حضورهای جهانی خود نیز موفق ظاهر شود.

طبیعتا سینمای مستند کشورمان سال‌هاست در مسیر بالندگی گام برمی‌دارد و ما در موسسه سینمایی «هنر و تجربه» مفتخریم که از ابتدای راه‌اندازی فرصت تماشای مستند بر پرده سینما را فراهم کردیم و «در جستجوی فریده» نیز اکران موفقی را در این گروه تجربه کرد.

 

ارسال نظر

  • احسان صادقی ارسالی در پاسخ

    با وجود فیلمایی مثل سرخپوست،قصرشیرین و متری شیش و نیم رفتن این فیلم به اسکار واقعا حیرت انگیزه امیدوارم ماجرایی پت پرده نباشد