تماس با ما درباره ما
کد خبر: 285

18 اصلاحیه برای «دختران زمستان»

سینماآنلاین: «بهزاد خداویسی» این روزها مشغول اعمال 18 اصلاحیه روی فیلم «دختران زمستان» برای اخذ پروانه نمایش است و فیلم کوتاه «هم‌قفس» او در بخش مسابقه جشنواره جیرونای اسپانیا پذیرفته شده است.

«هم‌قفس» خداویسی در جیرونای اسپانیا

«بهزاد خداویسی» در مورد آخرین فعالیتهای خود به سینماآنلاین گفت: ساخت فیلم کوتاه «هم‌‌قفس» را با بازی قربان نجفی و صبا محمدی به پایان رسانده‌ام. این فیلم برای جشنواره‌های جیرونای اسپانیا ارسال شد که به عنوان یکی از ده فیلم بخش مسابقه پذیرفته شده است. همچنین فیلم را برای جشنواره فیلم کوتاه تهران ارسال کرده‌ام.

او افزود: یک فیلم بلند با مضمون اجتماعی به نام «دختران زمستان» ساخته‌ام که خودم و سولماز اعتماد فیلمنامه آن را نوشته‌ایم و هامون سیدی، مهتاب ثروتی، امیر همتی و خودم در آن بازی کرده‌ایم. «دختران زمستان» تا کنون در جشنواره‌های یونیورسال، بمبئی، نیحریه و دوربون شرکت کرده است. 

خداویسی گفت: فیلم برای دریافت پروانه نمایش از سوی سازمان سینمایی با هجده اصلاحیه روبه‌رو شده که در حال اصلاح آن هستیم تا مجوز نمایش را بگیریم و فیلم را در زمان مناسب به اکران برسانم. 

او درباره نمایش فیلم خود در گروه سینمای هنر و تجربه یا اکران در سینماها، گفت: البته این فیلم را هنر و تجربه می‌خواهد ولی تصیمم دارم آن را در سرگروه اکران کنم.

گفتنی است فیلم قبلی خداویسی با نام«هدیه برای یک روز غم انگیز» نیز حضور جهانی موفقی داشت و جوایز نخست جشنواره‌های توکیو و جیرونا به دست آورده بود.

 

ارسال نظر