تماس با ما درباره ما
کد خبر: 281

«ایده اصلی» در یک هفته صدرنشین شد

سینماآنلاین: فیلم «ایده اصلی» ساخته آزیتا موگویی با فروش هفته اول خود، صدرنشین جدول گیشه هفتگی سینماهای کشور شد. این در حالی است که «قصرشیرین» ساخته سیدرضا میرکریمی با عبور از 2 میلیارد تومان، پرفروش ترین فیلم جدید اکران در این ماه لقب گرفت.

«قصرشیرین» پرفروش‌ترین فیلم‌ اکران مرداد

به گزارش سینماآنلاین، «ایده اصلی» در هفته اول اکران خود با فروش 700 میلیارد و 244 میلیونی توانست بالاتر از تگزاس2، ایکس‌لارج و شبی که ماه کامل شد قرار بگیرد.

بنا بر این گزارش، به جز «تگزاس2» (مسعود اطیابی) که در هفته هجدهم خود کماکان فروش دارد و تا کنون به فروش 23 میلیارد و 858 میلیونی رسیده، در بین فیلم‌های تازه اکران فیلم «قصرشیرین» با فروش 2 میلیارد و 14 میلیونی صدرنشین فروش روزانه فیلم‌های جدید است که در هفته سوم به این رقم فروش رسیده است.

فروش فیلم «تپلی و من» (حسین قناعت) به 921 میلیون تومان رسیده و امشب با عبور از یک میلیارد تومان به عنوان دومین فیلم موفق اکران مرداد ثبت می شود.

«ایده اصلی» در جدول فروش روزانه 873 میلیون فروش داشته و بعد از این فیلم «قسم» (محسن تنابنده) با فروش 847 میلیونی قرار دارد با این تفاوت که «ایده اصلی» از هفته گذشته روی پرده سینماها رفته است.

«سرکوب» (رضا گوران) در این جدول در رده بعدی قرار دارد که جمع فروش این فیلم به 656 میلیون تومان رسیده است

«جانان» (کامران قدکچیان) هم از انتهای جدول بالاتر آمده و به فروش 90 میلیونی نزدیک شده است.

 

 

ارسال نظر