تماس با ما درباره ما
کد خبر: 268

توضیح سینماآنلاین درباره فیلم جدید مسعود کیمیایی

سینماآنلاین: در حالی که کنجکاوی مخاطبان سینما و اهالی رسانه درباره تازه‌ترین فیلم سینمایی مسعود کیمیایی، حجم اخبار و شایعات را در سایت‌ها و فضای مجازی دوچندان کرده است، همه چیز پیرامون تولید این فیلم در مرحله مذاکره است.

«همه چیز در مرحله مذاکره است»

به گزارش سینماآنلاین، زمستان گذشته پروانه ساخت فیلم «خون شد» برای مسعود کیمیایی از سوی اداره نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی صادر شد اما تا جشن زادروز این فیلمساز و حرف‌هایی که در این مراسم از سوی او زده شد، کنجکاوی خاصی در زمینه فعالیت او در آغاز هفتمین دهه فیلمسازی‌اش ایجاد نشده بود.


خالق «قیصر» و «گوزن‌ها» در مراسم زادروز خود در موزه سینما، به طور علنی از «همکاری با سرمایه‌گذاری که فیلم‌های میلیاردی می‌سازد» صحبت کرد و همین باعث شد برخی رسانه‌ها روی گزینه‌های روی میز مانور کنند.


خبرهایی که «ناخواسته» شاید مانع برخی مذاکران و عقد برخی قراردادها پیرامون این فیلم شده باشد یا این احتمال را در فضای حرفه‌ای سینمای ایران به وجود بیاورد.


از آنجا که سینماآنلاین «ارائه اخبار پاک» را شعار خود قرار داده، بدینوسیله اعلام می‌کند که درج هر خبری پیرامون پروژه‌های سینمایی و از جمله پروژه جدید فیلم «مسعود کیمیایی» بدون هماهنگی با صاحبان اثر، خارج از تعاریف حرفه‌ای است و اگر حرکتی در این زمینه صورت گرفته، بیشتر از سر پاسخ به کنجکاوی‌ افکار عمومی در این زمینه بوده است.


بر این اساس، بر این مسأله تأکید می‌شود که نام سرمایه‌گذار و بازیگر فیلم قطعیت ندارد و «همه چیز در مرحله مذاکره است».


گفتنی است دیروز «مسعود کیمیایی» در گفت‌وگو با سینماآنلاین اظهار داشت: «صحبت‌های جدی برای تولید این فیلم با سرمایه‌گذار انجام گرفته است و در تدارک برای ساخت فیلم جدیدم هستم.»

 

ارسال نظر