تماس با ما درباره ما
کد خبر: 227

کیمیایی: بازسازی شیوه فیلمسازی افراد دیگر است

سینماآنلاین: «مسعود کیمیایی» درباره ساخت فیلم جدید خود گفت: صحبت‌های جدی برای تولید این فیلم با سرمایه‌گذار انجام گرفته است و در تدارک برای ساخت فیلم جدیدم هستم.

سی‌ویکمین فیلم کیمیایی؛ در حال و هوای قیصر بعد از نیم‌قرن

مسعود کیمیایی درباره ساخت فیلم جدیدش به سینما آنلاین گفت: صحبت‌های جدی با سرمایه‌گذار انجام گرفته است و در تدارک برای ساخت فیلم جدیدم هستم.

او در این زمینه که آیا قصد بازسازی یا دنباله‌سازی «قیصر» را دارد یا خیر، گفت: خیر، من هیچ‌وقت بازسازی یا سری دوم فیلمی را نمی‌سازم، این شیوه فیلمسازی افراد دیگر است.
 

به گزارش خبرنگار سینماآنلاین، مسعود کیمیایی در  هفتمین دهه فیلمسازی خود و در سی و یکمین فیلمش (با احتساب دو فیلمی که برای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ساخت)، از سال گذشته و سه سال بعد از «قاتل اهلی»، قرار بود پیش تولید «خون شد» را آغاز کند.

با وجود برخی فضاسازی‌های رسانه‌ای گفته می‌شود این فیلم با سرمایه‌گذاری محمدصادق رنج‌کشان و به تهیه‌کنندگی یک تهیه‌کننده شاخص ساخته می‌شود و گفته می‌شود از حال و هوایی نزدیک به یکی از مهم‌‌ترین فیلم‌های سینمای ایران و این فیلمساز (قیصر-محصول سال1347) بعد از بیش از پنجاه سال برخوردار است.


بنا بر این گزارش، این یکی از پربازیگرترین فیلم‌های کیمیایی خواهد بود.


از «پارسا پیروزفر» که در «ضیافت»، «مرسدس» و «اعتراض» با کیمیایی همکاری کرده به عنوان یکی از بازیگران فیلم که حضورشان قطعی‌تر از بقیه است نام برده می‌شود.


در روزهای گذشته اخباری در خصوص «بازسازی قیصر توسط کیمیایی» به گوش می‌رسید که بر اساس گفتگوی امروز سینماآنلاین، این خبر تأیید نشد.


در سال‌های گذشته چند فیلمساز به بازسازی «قیصر» فکر کرده بودند و یک بار نیز «بهروز افخمی» به تهیه‌کنندگی زنده‌یاد «علی معلم» به سمت ادامه‌سازی فیلم مشهور «قیصر» با بازی «بهرام رادان» رفت که به جایی نرسید. ضمن آن که «لاتاری» (محمدحسین مهدویان) از جمله فیلم‌های سال‌های اخیر است که از نگاه کارشناسان، موقعیتی قیصروار را در فضای امروز جامعه ترسیم کرد.


به نظر می‌رسد با توجه به آغاز پیش‌تولید، این فیلم به سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر برسد ضمن آن که از هم‌اکنون می‌توان این را پیش‌بینی کرد که این فیلم به عنوان یکی از فیلم‌هایی مطرح شود که در گیشه سال آینده میلیارد‌میلیارد می‌فروشد!

 

ارسال نظر