تماس با ما درباره ما
کد خبر: 217

«لابیرنت» به «هزارتوو» تغییر نام داد

سینماآنلاین: در آستانه اکران فیلم سینمایی «لابیرنت» به دستور اداره نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی، نام این فیلم به «هزارتوو» تغییر یافت.

دومین تغییرنام فیلم‌ها در دوره طباطبایی‌نژاد

به گزارش سینماآنلاین، «هزارتوو» (لابیرنت) به کارگردانی امیرحسین ترابی و تهیه کنندگی سپهر سیفی تابستان سال گذشته ساخته شد و در سی و هفتمین جشنواره جهانی فجر با استقبال منتقدین و اهالی رسانه مواجه شد.

شهاب حسینی، ساره بیات، غزاله نظر، فریبا جدیکار، علیرضا ثانی فر، شیرین یزدان بخش، مریم معصومی و پژمان جمشیدی بازیگران این فیلم هستند.

در خلاصه داستان فیلم آمده: زندگی یه هزارتووی پیچیده اس، همه آدما دنبال راهی برای فرار هستند، اما فقط یه مسیر خروج وجود داره و تا موقعی که به مرکزش نَرسی متوجهش نمیشى!

همزمان با صادر شدن پروانه نمایش «هزارتوو» به زودى قرارداد با سینما‌ها جهت اکران این فیلم ثبت خواهد شد.


سینماآنلاین: ظاهرا «تغییرنام» در دوره حضور محمدمهدی طباطبایی‌نژاد در اداره نظارت و ارزشیابی اهمیت بیشتری نسبت به قبل پیدا کرده است. چند روز پیش پروانه ساخت «شبی دو میلیون» به نام «روزی دو میلیون» صادر شد و حالا «لابیرنت» به «هزارتو» تغییرنام داد. باید دید این میزان حساسیت روی نام‌گذاری‌ها که قطعا توجیه «رعایت مقررات» نظارت و ارزشیابی را با خود دارد، در ادامه با چه واکنش‌هایی از سوی سینماگران روبه‌رو خواهد شد.

ارسال نظر