تماس با ما درباره ما
کد خبر: 207

آئین‌نامه اکران را صددرصد قبول ندارم

سینماآنلاین: تهیه‌کننده «تگزاس2» گفت: این درست است که فیلم من در گیشه موفق بوده اما من هم آیین‌نامه اکران، موجود را صد در صد قبول ندارم. زیرا این نوع تصمیم‌گیری به زیان برخی فیلم‌هاست و منصفانه نیست.

ابراهیم عامریان: «تگزاس2» در گیشه موفق بود اما...

ابراهیم عامریان، تهیه‌کننده فیلم «تگزاس۲» که تاکنون موفق به فروش ۲۴ میلیارد تومانی شده و جز فیلم‌های پرفروش فصل محسوب می‌شود به سینماآنلاین گفت: این درست است که فیلم من در گیشه موفق بوده اما من هم آیین‌نامه موجود اکران را صد در صد قبول ندارم. زیرا این نوع تصمیم‌گیری به زیان برخی فیلم‌هاست و منصفانه نیست.

 

او تصریح کرد: باید روی تصمیمات، کنترل وجود داشته باشد تا در عین بهره‌بردن از تجربه ذی‌نفعان منفعت جمعی هم مدنظر گرفته شود.

 

عامریان با اشاره به این موضوع که ایرادات موجود در آیین‌نامه موجب اعتراض پخش‌کنندگان (هم پخش‌کنندگان فیلم‌های پرفروش  و هم کم‌فروش) می‌شود، ادامه داد: حضور ذی‌نفعان با این پیش شرط کارآمد خواهد بود که از نظرات شخصی یک طرفه پرهیز شود.

 

تهیه‌کننده «تگزاس۲» با انتقاد به مجبور کردن سینمادارها برای اکران فیلم‌ها افزود: زمانی که چنین اجباری به سینمادار اعمال می‌شود، او هم حواسش را برای انتخاب فیلم‌ها جمع می‌کند که هر فیلمی را نگیرد و نتیجه به چنین اعتراض‌هایی ختم می‌شود که این روزها شاهدش هستیم.

 

این تهیه‌کننده که اخیرا پروانه ساخت «انفرادی» را گرفته است، گفت: پروانه ساخت این فیلم کمدی که مسعود اطیابی کارگردانی آن را عهده‌دار است، پس از یک ماه صادر شد و هم اکنون در حال تدارک برای آغاز پیش تولید فیلم هستیم.

 

ارسال نظر