تماس با ما درباره ما
کد خبر: 176

دلیل سفر «شهاب حسینی» به آمریکا

سینماآنلاین: با وجود اخبار منشتر شده در رسانه‌ها، دلیل سفر «شهاب حسینی» به آمریکا و عدم همکاری با سری جدید «شکرستان»، صرفا همکاری با بهروز وثوقی نبوده است.

 نشست «خانه پدری» با شهاب حسینی در سن‌فرانسیسکو برگزار می‌شود

به گزارش سینماآنلاین، شب گذشته خبرگزاری صبا با انتشار خبر جایگزینی «اصغر همت» به جای «شهاب حسینی» به عنوان راوی سری جدید «شکرستان» نوشت که طبق شنیده‌ها «شهاب حسینی» به دلیل فعالیت‌های سینمایی خود در آمریکا از همکاری با این مجموعه جا مانده است.

صبح امروز برخی رسانه‌ها، سفر «شهاب حسینی» را به همکاری مشترک او با بهروز وثوقی مربوط دانستند در حالی که «شهاب حسینی» فعالیت‌های مختلفی در این مدت داشته که بخشی از آنها به حضور در جلسات اکران فیلم‌هایی بازمی‌گردد که در آنها بازی داشته و صرفا به شکلی که امروز رسانه‌ای شده، مربوط به همکاری با «بهروز وثوقی» نمی‌شود. 

 یکی از آخرین برنامه‌هایی که شهاب حسینی در آن حضور خواهد داشت، برنامه اکران فیلم «خانه پدری» به همراه جلسه پرسش و پاسخ با شهاب حسینی در سن‌فرانسیسکو است که 18 آگوست (27 مرداد) برگزار خواهد شد.


در برنامه‌ای که پل‌مدیا اعلام کرده، سه فیلم نبات، کاتاتونیا و خانه پدری با حضور شهاب حسینی نقد و بررسی خواهد شد و سه فیلم گوزن‌ها، سوته‌دلان و تنگسیر با حضور مشترک وثوقی و شهاب حسینی.


این در حالی است که امروز در خبرها آمده بود «بهروز وثوقی به دنبال مجالی می گردد تا مجوزهای لازم برای بازگشتش به کشور فراهم شود و حضور شهاب حسینی این قضیه را تسریع می‌کند!»

ارسال نظر