تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1459

دفاع تماد قد یک کارگردان سینما از عادل فردوسی‌پور در مقابل تلویزیون

سینماآنلاین: نرگس آبیار کارگردان شناخته سینمای ایران با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود واکنش تندی نسبت به عدم صدور مجوز برنامه اینترنتی عادل فردوسی‌پور توسط صدا وسیما نشان داد.

نرگس آبیار:اینستاگرام برای مابجای صدا و سیما، ملی‌ست...

به گزارش خبرنگار سینماآنلاین؛ نرگس ابیار کارگردان شناخته شده سینمای کشورمان و سازنده آثار چون «شیار 143»، «نفس» و «شبی که ماه کامل شد» با با انتشار مطلبی در صفحه اینستاگرام خود با عنوان «چرا به برنامه اینترنتی عادل فردوسی پور، مجوز داده نشد؟!!!!» واکنش تندی نسبت به عدم صدور مجوز برنامه اینترنتی عادل فردوسی‌پور توسط صدا وسیما نشان داد.

آبیار

 

متن کامل یادداشت آبیار به شرح زیر است:

چرا به برنامه اینترنتی عادل فردوسی پور، مجوز داده نشد؟!!!!

از وظایف اولیه و ثانویه رسانه‌‌ها که بگذریم، محبوبیت مهم‌ترین فاکتوری‌ست که برد و باخت رسانه یا همان زنده ماندنش وابسته به آن است.

مثلا همین اینستاگرام، هربار که شایعه فیلتر شدنش می‌آید، مو به تنمان سیخ می‌شود چرا؟ نه فقط بخاطر اینکه در این پلتفرم خارجی عکس‌ها و ویدیوهای رنگ به رنگ می‌بینیم! نه

چون اکثریت‌مان با هر نوع نگرش و اعتقادی در آن هستیم، محتواهایی که می‌خواهیم را خودمان انتخاب می‌کنیم.

صدای هم را می‌شنویم، کنار هم می‌خندیم، بحث می‌کنیم، جشن می‌گیریم و حتی عزاداری...

شاید شنیدنش برای خیلی‌ها سخت باشد اما اینستاگرام برای ما جماعت ایرانی که حرف و درد برای گفتن زیاد دارد بجای صدا و سیما، ملی‌ست...

راستش تقصیر من و شما و هیچ کدام از ماها که پای تلویزیون می‌نشستیم و یکی از بالای پشت بام آنتن را جابجا می‌کرد تا برفک‌های تصویر کمتر شود، نبود و نیست که حالا شبکه‌های صدا و سیما خریداری ندارد.

مثالش حذف بی‌دلیل عادل فردوسی پور...

عادل ابروی صداوسیما بود و یک تنه تمام گیرنده‌ها را به خود می‌کشید، اما چه دلیلی داشت که او هم از صفحه تلویزیون برداشته و این ظرفیت عالی و سالم جذب مخاطب حذف شود؟

تلخ‌تر از آن جنگ صدا و سیما با عادل است که میلی به بودن او حتی در شبکه‌های اینترنتی ندارد.

واقعا دلیل از دست دادن این دستاوردها را متوجه نمی‌شوم

 

ارسال نظر