تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1419

ویدا جوان: بخاطر زاویه دید متقاوت مهرداد خوشبخت به جنگ در «آبادان یازده 60» بازی کردم

سینماآنلاین: بازیگر فیلم «آبادان یازده 60» گفت: «مخاطبین فیلم را خیلی دوست داشتند. یکی از دلایل من برای انتخاب فیلمنامه، زاویه دید متفاوت مهرداد خوشبخت به مقوله جنگ بود. القای همزادپنداری و برقراری ارتباط مردم با نقش‌ها نیز مخاطبان را به فیلم جذب کرد.»

تئاتر قبل از کرونا هم آینده روشنی نداشت!

ویدا جوان بازیگر فیلم سینمایی «آبادان یازده 60» در مصاحبه با خبرنگار سینماآنلاین درباره تجربه کار در این فیلم گفت:«کار کردن با مهرداد خوشبخت تجربه لذت‌بخشی بود.

وی ادامه داد:«این فیلم در ژانر دفاع مقدس است و روایتی از رادیو نفت آبادان و داستانی که حول آن را بازگو می‌کند.»

در فیلم «آبادان یازده 60» علیرضا کمالی، حسن معجونی، ویدا جوان، شبنم گودرزی، حمیدرضا محمدی و نادر سلیمانی در این فیلم سینمایی ایفای نقش می‌کنند و ویدا جوان درخصوص همبازی شدن با بازیگران این فیلم اظهار داشت:«در گذشته با حسن معجونی کار کرده بودم و همیشه کار کردن با ایشان برایم لذت‌بخش بوده‌است.علیرضا کمالی هم بسیار مستعد، باهوش و باسواد است و قطعا کار کردن کنار ایشان تجربه خوبی برای من بود. در این فیلم با عوامل پشت‌صحنه هم روابط دوستانه‌ و پشت‌صحنه‌ای پر از رفاقت داشتیم.»

وی درخصوص بازخورد مردم از فیلم «آبادن یازده 60» بیان کرد:«مخاطبین فیلم را خیلی دوست داشتند. یکی از دلایل من برای انتخاب فیلمنامه، زاویه دید متفاوت مهرداد خوشبخت به مقوله جنگ بود. القای همزادپنداری و برقراری ارتباط مردم با نقش‌ها نیز مخاطبان را به فیلم جذب کرد.»

ویدا جوان با اشاره به اینکه به شرایط کنونی جامعه باعث متوقف شدن تمرینات تئاترش در سالن اصلی تئاتر شهر شد ادامه داد:« تئاتر قبل از کرونا هم آینده خوبی برایش پیش‌بینی نمی‌شد. تئاتر یک هنری است که باید توسط حکومت و دولت حمایت شود چرا که تاثیر مستقیم بر فرهنگ مردم دارد.»

وی در پایان خاطرنشان کرد:«تعداد تماشاگران تئاتر نشان‌دهنده فرهنگ آن جامعه است اما متاسفانه در کشور ما، تئاتر مورد حمایت و‌ توجه قرار نمی‌گیرد، به گونه‌ای که حتی برخی از این اتفاق هم خوشحال می‌شوند. ویروس کرونا مزید بر علت شد چرا که افرادی هستند با وجود شرایط کنونی از اردیبهشت ماه در حال فعالیت هستند، خارج از سنگ‌هایی که پیش پای این افراد گذاشته می‌شود، برای تئاتر یک تیزر هم در تلویزیون پخش نمی‌شود.»

 

ارسال نظر