تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1415

نمایش یک هفته‌ای «درخت گردو» برای شانس معرفی به اسکار یا هفته وحدت؟

سینماآنلاین: در حالی سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران یک هفته‌ای «درخت گردو» در آبان خبر داده است که برخی رسانه‌ها این موضوع را به تلاش سازندگان این فیلم برای معرفی به اسکار مرتبط دانسته‌اند.

آغاز اکران «تله‌پاتی» و «کله‌پوک» بعد از تعطیلات اربعین حسینی

به گزارش سینماآنلاین؛ مرتضی شایسته سخنگوی شورای صنفی نمایش درباره خروجی جلسه امروز ۱۳ مهرماه گفت: در جلسه امروز مقرر شد فیلم سینمایی «تله پاتی» به کارگردانی رضاشالچی و «کله پوک» بعد از تعطیلات سینما، به نمایش دربیایند و همه سینماها می‌توانند این فیلم‌ها را به نمایش بگذارند.

وی افزود: در جلسه امروز مقرر شد از فیلم سینمایی «پیشی میشی» ساخته حسین قناعت به طور کامل در اکران و نمایش در شهرستان‌ها و تهران حمایت شود.

شایسته بیان کرد: همچنین فیلمیران شرکت پخش‌کننده «درخت گردو» ساخته محمدحسین مهدویان درخواست نمایش این فیلم از تاریخ ۸ تا ۱۳ آبان را کرد از همین رو قرار است این فیلم در این تاریخ به مناسبت هفته وحدت در کردستان به نمایش دربیاید.

در حالی سخنگوی شورای صنفی نمایش از اکران یک هفته‌ای «درخت گردو» در آبان خبر داده است که برخی رسانه‌ها این موضوع را به تلاش سازندگان این فیلم برای معرفی به اسکار مرتبط دانسته‌اند و از سوی دیگر مهلت نهایی معرفی فیلم به آکادمی اسکار نیز امسال تا 11 آذرماه است و باید دید فرضیه تلاش برای حضور در اسکار سازندگان «درخت گردو» تا چه درست خواهد بود .

 

وی در پایان گفت: قرار است روز سه شنبه با آقای انتظامی برای تعیین تکلیف شورای اکران آنلاین گفتگو کنیم.

 

ارسال نظر