تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1408

نظام اسلامی:توجه به فیلم مقاومت یک وظیفه ملی است

سینماآنلاین:مجری باسابقه رادیو و تلویزیون گفت: پاسداشت مقاومت در دوران دفاع‌مقدس یک ضرورت در جهت الگوسازی برای نسل‌های جوان امروز و آینده است.

محمدرحمان نظام‌اسلامی؛ مجری باسابقه رادیو و تلویزیون به بهانه برگزاری شانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت در گفت‌وگو با خبرنگار سینماآنلاین؛با بیان اینکه توجه به فیلم مقاومت یک وظیفه ملی است، گفت: دوران دفاع‌مقدس تاریخ ملت ایران را به تصویر کشید.

وی افزود: در غرب و بعد از گذشت ده‌ها سال از جنگ‌های جهانی اول و دوم هنوز فیلم‌های بسیاری برای ارتقاء حس غرور ملی در جوامع ساخته می‌شود و این در حالیست که این دو جنگ، جنگ قدرت بودند و میلیون‌ها انسان بی‌گناه کشته شدند.

نظام‌اسلامی ادامه داد: در ایران اما جنگ، ۸ سال دفاع‌مقدس و مقابله با دشمنان خارجی و مهاجم بود و کشور فرزندان خود را برای دفاع از ارزش‌ها و آرمان‌های ملی فدا کرد تا خاک کشور زیر پای بیگانه نیافتد.

مدیر گروه مایران و جامعه» رادیو ایران یادآور شد: پاسداشت مقاومت و ایثار در همه حوزه‌های مقاومت خاصه دفاع‌مقدس یک ضرورت در جهت الگوسازی برای نسل‌های جوان امروز و آینده است که جشنواره بین‌المللی فیلم مقاومت به خوبی این مهم را انجام می‌دهد.

 

 

ارسال نظر