تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1407

صنعتگر:هنرمند باید فضای کار خود را با نام شهدا عطرآگین کند

سینماآنلاین: خواننده پاپ گفت: برگزاری جشنواره با موضوع دفاع‌مقدس در کنار تمام دستاوردهای آن می‌تواند جریان‌ساز و انگیزه‌ای برای ورود هنرمندان جوان به این حوزه باشد.

غلامرضا صنعتگر؛ خواننده پاپ کشورمان به بهانه برگزاری شانزدهمین جشنواره فیلم مقاومت در گفت‌وگو با خبرنگار سینماآنلاین؛ با اشاره به جانفشانی رزمندگان در دوران دفاع‌‌مقدس، گفت: در ۸ سال دفاع‌مقدس، آن انسان‌های بزرگ توانستند نام وطن و خاک کشور را حفظ کنند و اتفاقاتی را رقم بزنند که امروز مبنای غرور ملی باشند.

وی افزود: هنرمندان در همه زمینه‌ها وظیفه دارند آثاری با کیفیت با موضوع دفاع‌مقدس تولید و فضای کاری خود را با نام شهدا عطرآگین کنند.

صنعتکار ادامه داد: متأسفانه در سال‌های اخیر به دلیل مسائل مالی، در همه ابعاد هنر، موضوع دفاع‌مقدس تا حدی مغفول مانده است که همین عامل باعث هنرمندان این عرصه برای تولید آثار خود به حمایت جدی و بیشتری نیاز داشته باشند که البته بخشی از این حمایت‌ها را می‌توان در سیاست‌گذاری‌ها دنبال کرد.

این خواننده پاپ تصریح کرد: اساسا برگزاری جشنواره با موضوع دفاع‌مقدس در کنار تمام دستاوردهای آن می‌تواند جریان‌ساز و انگیزه‌ای برای ورود هنرمندان جوان به این حوزه باشد.

وی با بیان اینکه دفاع‌مقدس از حافظه تاریخی جامعه ایرانی پاک‌شدنی نیست، یادآور شد: با حمایت از جوانان مستعد می‌توان در این حوزه آثار ملی و حتی فراملی هنری تولید کرد.

 

 

 

 

ارسال نظر