تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1403

پیام ویژه یک دولتمرد به مناسبت سالگرد تاسیس «هنروتجربه»

سینماآنلاین:محمدباقر نوبخت معاون رییس‌جمهوری در پیامی به مناسبت سالگرد تاسیس سینمای هنر و تجربه، این اتفاق را از نمونه‌های توسعه فعالیت‌های فرهنگی و هنری دولت دانست.

نوبخت: «هنروتجربه» مصداق یک تفکر پیشرو در سینمای ایران است

به گزارش سینماآنلاین؛ دکتر محمدباقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه کشور به مناسبت 13 مهر ماه سالروز گشایش سینمای هنر و تجربه خطاب به هنرمندان و دست اندرکاران سینمای هنر و تجربه پیامی صادر کردند. در این پیام آمده است: «یکی از مهمترین سیاست های دولت در زمینه توسعه فعالیت های فرهنگی و هنری، مشارکت اعضای نخبه رشته های فرهنگی و هنری  بوده است و هرکجا این سیاست مهم پنداشته شده آثار مطلوب آن  نمایان شده است.

گروه سینمایی هنر و تجربه مصداق بارز یک تفکر پیشرو در سینمای ایران است که طی ۶ سال گذشته توانسته است بعنوان یک الگوی فاخر، کم‌هزینه و کاربردی نزد مراجع مختلف فرهنگی و هنری مطرح شود.

از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، شورای سیاستگذاری و دست‌اندرکاران اجرایی این گروه سینمایی و همه فعالان این سینمای نجیب در آستانه  ششمین سالگرد فعالیت‌شان قدردانی می کنم و امیدوارم هنرمندان این عرصه همچنان با شور و نشاط به فعالیت خود ادامه دهند.»

 

ارسال نظر