تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1386

پایان ماموریت طباطبایی‌نژاد در سازمان سینمایی/ اعلام حضور در شبکه یک به عنوان تهیه‌کننده

سینماآنلاین: سرانجام بعد از مدت‌ها گمانه‌زنی رسانه‌ای، با خروج محمدمهدی طباطبایی‌نژاد از سازمان سینمایی و استقرار مجدد او در صداوسیما، در ماه‌های پایانی دولت دوازدهم باید شاهد تغییرات مهمی در چیدمان مدیارن سینمایی باشیم.

مذاکره حسین انتظامی با مدیران تلویزیون برای بازگرداندن معاون نظارت و ارزشیابی

به گزارش خبرنگار سینماآنلاین؛ در حالی امروز یکی از خبرگزاری‌ها از خروج محمدمهدی طباطبایی‌نژاد از جمع مدیران سینمایی خبر داده که معاون سابق نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی از ابتدای مهرماه و با عدم تمدید ماموریت او در سازمان سینمایی توسط مدیران تلویزیون به عنوان تهیه‌کننده رسمی به شبکه اول سیما بازگشته است.

براساس این گزارش، از مدت‌ها قبل شایعه خروج قریب‌الوقوع حسین انتظامی و پذیرفتن رایزنی فرهنگی ایران در یکی از کشورهای اروپایی شنیده می‌شد؛ اما از ابتدای مهرماه و پس از مدت‌ها کشمکش طباطبایی‌نژاد با مدیران صدا و سیما بر سر حق مدیریت شبکه نمایش خانگی و محتوای فضای مجازی با عدم موافقت مدیران این سازمان برای ادامه فعالیت معاون نظارت و ارزشیابی سازمان سینمایی، حالا انتظامی با چالشی جدید در آستانه جشنواره فجر مواجه شده است.

طبق شنیده‌های خبرنگار سینماآنلاین؛ دلیل عدم رسانه‌ای شدن رسمی خبر خروج محمدمهدی طباطبایی‌نژاد از سازمان سینمایی و بازگشت مجدد به تلویزیون؛ رایزنی حسین انتظامی با مدیران صدا و سیما برای تمدید ماموریت او تا پایان عمر دولت دوازدهم بوده است که تاکنون بی نتیجه مانده و رئیس سازمان سینمایی امیدوار است بتواند رضایت مدیران تلویزیون را جلب کند.

همچنین طباطبا‌یی‌نژاد از اول مهرماه دوباره در تلویزیون اعلام حضور کرده و ماموریت از این پس به عنوان یکی از تهیه‌کنندگان شبکه اول سیما مشغول به کار خواهد شد.

اتفاقات اخیر در حالی رخ داده است که از رمضانعلی حیدری خلیلی به عنوان جایگزین اصلی حسین انتظامی نام برده می‌شد و حالا با خروج طباطبایی‌نژاد از بدنه مدیران سینمایی، مسولان این سازمان باید فکری هم برای پست مهم و استراتژیک معاونت نظارت و ارزشیابی داشته باشند؛ هرچند که شنیده‌ها از انتصاب محمدرضا فرجی در صورت عدم موافقت مدیران تلویزیون با تمدید ماموریت طباطبایی‌نژاد خبر می‌دهد.

 

 

 

ارسال نظر