تماس با ما درباره ما
کد خبر: 1373

رهایی تهیه‌کننده پرکار سینمای ایران از کرونا

سینماآنلاین: تهیه‌کننده پرکار سینمایی ایران از رهایی خود از بیماری کووید 19 و آغاز پیش تولید فیلم سینمایی «آهو» از هفته آینده خبر داد.

جواد نوروزبیگی : از هفته آینده پیش تولید «آهو» را شروع می‌کنم

جواد نوروزبیگی تهیه‌کننده سینمای ایران که فیلم سینمایی «خون شد» مسعود کیمیایی را آماده نمایش دارد در گفت‌وگو با خبرنگار سینماآنلاین اظهار داشت: در مدت اخیر به بیماری کرونا مبتلا شدم که چند روزی است دوران قرنطینه 14 روزی را تمام کرده‌ام و در حال حاضر وضعیت جسمانی و تنفسی‌ام ایده‌آل شده است.

وی همچنین درباره فعالیت‌های جدیدش بعد از بهبودی از کرونا به سینماآنلاین گفت: برای فیلم سینمایی «آهو» به کارگردانی هوشنگ گلمکانی پروانه ساخت دریافت کردیم و از هفته آینده پیش تولید رسمی این فیلم را شروع خواهیم کرد.

براساس این گزارش؛رضا کیانیان، آزیتا حاجیان و حامد کمیلی بازیگران مدنظر گلمکانی برای این فیلم هستند و شنیده ها از دعوت همایون شجریان و سهراب پورناظری برای خوانندگی و ساخت موسیقی متن این فیلم خبر می دهد.

«آهو» توسط هوشنگ گلمکانی و سپیده آرمان به نگارش درآمده است و شنیده شده سپیده آرمان هم در این فیلم نقش متفاوتی را ایفا خواهد کرد.

هوشنگ گلمکانی منتقد، روزنامه‌نگار و مترجم سینما است که با فیلم سینمایی «آهو» اولین تجربه خود در مقام کارگردان یک فیلم بلند داستانی را پشت سر خواهد گذاشت. مستند «گنگ خواب‌ دیده» از آثار ساخته شده توسط این منتقد قدیمی سینما است. گلمکانی فارغ‌ التحصیل رشتهٔ سینما و تلویزیون از دانشکدهٔ هنرهای دراماتیک تهران است. وی همچنین در هیات داوران چند جشنواره معتبر داخلی و خارجی حضور داشته است.

 

ارسال نظر